Yıllık Bakım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan TOGI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Yıllık Bakım

tomacco link' Alıntı:
Resimleri bekliyoruz. :)
Hayırlı olsun tekardan. 045thumbsup
Mehmet bende sislere philips beyaz ampul taktim cok guzel oldu xenonlarla ayni renk yaniyo.

TOGI link' Alıntı:
Bülent ampullerin dışına dikkat etmedim akşam bakarım , Ben aracı Cuma dan bırakmıştım o yüzden ne kadar sürüyor bilmiyorum.
Fiyatı burdan yazmayım .
Bu arada dönüş lambaları ampul tipi H11  :)
Tolga sagol muhtemelen disi mavidir yoksa beyaz yanmaz bi ara fara onden bakarsan belli olur.
Benim sislerde h10 cikti

arkadaşlar bu arka taraftan gelen lokurtu muhabbeti tam olarak nedir? Aracımın sağ ön teker poryası değişecek. Yapılırken bunuda belirteyim kontrol edilsin.

Bu arada yıllık bakım ne kadar arkadaşlar bilen var mı ? 002tuhaff

ecelnico link' Alıntı:
arkadaşlar bu arka taraftan gelen lokurtu muhabbeti tam olarak nedir? Aracımın sağ ön teker poryası değişecek. Yapılırken bunuda belirteyim kontrol edilsin.

Lokurtudan kasıt iki metalin birbirine vurma sesi tarzında bir ses ise %99 kaliperlerden geliyordur.

Aracı lifte alıp elinizle arka kaliperi tutup salladığınızda bir ses geliyor.
Bahsedilen ses bu ses..
Bu şekilde yapıldığında ses geliyor ise kaliper iyileştirmesi yapılmalı..

bulent_tnt link' Alıntı:
Tolga sagol muhtemelen disi mavidir yoksa beyaz yanmaz bi ara fara onden bakarsan belli olur.
Benim sislerde h10 cikti

Sisler H10 , dönüş farları H11 :)

Yapı ve şekil olarak zaten birbirlerine benziyolar :)

bulent_tnt link' Alıntı:
Mehmet bende sislere philips beyaz ampul taktim cok guzel oldu xenonlarla ayni renk yaniyo.
Arıza vermiyorsa.bizim keseye yine zarar var demekki. :)
Gelince benim tosunada takalım beyaz ampulleri. :)

Arkadaşlar şubat Ayı bitmeden yıllık bakım yaptıracağım Aracın Km'si 10 binde Yıllık Bakım Maliyeti kaç para oldu bilen var mı Geçen Hafta arkadaşım 2011 model  Dizel Astra H kasaya Opel Gerçek te 650 Tl bayılmış. Fiyat bana yüksek geldi. H kasaya 650 Tl isterlerse bizimkilere 700-800 istemesinler 68lookk

Geri