yol bilgisayarı için !

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
200 tl fena değil.
Eminim buradan birçok insan da bunu almak isteyecektir.
Beni listenin en başına yazabilirsiniz. Ö.M. gönderdim ancak cevap gelmedi henüz.
Eğer montajını da yapıyorsanız bi liste oluşturalım, ben hemen almaya razıyım. Özellikle LPG ölçümü için.

Dosyayı inceledim çok güzel bir çalışma olmuş. Umarım birçok kişi bundan faydalanabilir. Bu arada yol bilgisayarı olmayan araçlarda bu özellikler tanımlanabiliyor mu(sensörleri olduğu taktirde tabi ki).

twiputer yol bilgisayarı olmayan araçlar içindir.

şu sıralar yoğun olarak twingolara takıyorum.

4 kablo bağlantısı gerektirir.

1_ +12 volt
2_ - şase
3_ enjektör kablosuna bağlantı (4 enjektörden herhangi birine) (benzin/lpg ikisinede uyumludur)
4_ araç hız sensörüne bağlantı.

bu bağlantıların twingolar için resimli anlatımları var. herhangi bir şehirdeki twingo kullanıcısı rahatlıkla montaj yapabiliyor.(hatta 6 ülkede cihazım kullanılıyor)

diğer marka araç sahipleride, aracında bu bağlantıları yapabilecek yada yaptırabilecek kişiler bu cihazı alıp deneyebilir arkadaşlar. cihaz araça takılıp çalışana dek ödeme almıyorum.
tüm montaj tamamlandıktan sonra ödeme yapıyorsunuz.

Toplu alimda indirim oluyomu reklam yapariz sanayiye:)

bir konuya açıklık getireyim.
ben bu tasarımları hafta sonu evdeki atölyemde üretiyorum.

her zaman tasarımlarımdan almak için sıra bekleyen twingo kullanıcıları var (hemde dünyada 6 ülkede )

dolayısı ile toplu satış söz konusu değil.
zaten talep hep üretimden fazla şu anda.

ben sadece sizlere böyle alternatif bir cihazı tanıtmayı ve olabildiğince farklı marka ve modelde tasarımlarımı kullanılır hale getirmeyi amaçlıyorum.

ve fiyatta bence bu tür el üretimi elektronik, araç ekipmanı için uygundur.

acar bılgı ekranı boyutunda yapabılırmısn ben mesela bılgı ekranın yerıne koymayı dusunuyorum

acar bey 4,3 inç ekran boyutunda navigasyonlu ve yol bilgisayarlı+ lpgli çalışmanız varmı

Son düzenleme:
bir konuya açıklık getireyim.
ben bu tasarımları hafta sonu evdeki atölyemde üretiyorum.

her zaman tasarımlarımdan almak için sıra bekleyen twingo kullanıcıları var (hemde dünyada 6 ülkede )

dolayısı ile toplu satış söz konusu değil.
zaten talep hep üretimden fazla şu anda.

ben sadece sizlere böyle alternatif bir cihazı tanıtmayı ve olabildiğince farklı marka ve modelde tasarımlarımı kullanılır hale getirmeyi amaçlıyorum.

ve fiyatta bence bu tür el üretimi elektronik, araç ekipmanı için uygundur.
fiyat çok iyi

Geri