*Yolda yanından geçerken bakmaya doyamadığınız araç¿

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Armada
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisi daha çok dikkatinizi çeker?

• Kullanılan toplam oy
    413
yanımdan bi delorean geçse heralde yürüyorsam düşüp bayılırım arabaylaysam önünü keser bi kere binerdim zorla :)

sen ne diyorsun abicim ya delorean diyosun ya ölürüm o dakka kalp spazmı falan geçirrim heralde! zorla gasp dahi edebilirim abartmıyorum :rock

fronthighvw1.jpg

babamda range rover ve mercedes s 600 var ama benım tercıgım 911 targa 86 model yıkılıyor bence :)

ya şu kadar net söylüyorum yolda igderken gürleyen bir eksozla çakal kasa diye tabier ediler E30 3 serisi jantlar borbet araba yere yapışmış bunu gördüğüm anda gözüm kararıyor cayenne geçse o kadar takmam incelemem ama buna dayanamıyorum :):)

ya şu kadar net söylüyorum yolda igderken gürleyen bir eksozla çakal kasa diye tabier ediler E30 3 serisi jantlar borbet araba yere yapışmış bunu gördüğüm anda gözüm kararıyor cayenne geçse o kadar takmam incelemem ama buna dayanamıyorum :):)

e30 bi başka:alkis: :rock ;) :cool: geçenlerde etlikte gördüm 4-5 tane peşpeşe takılıyolardı.e30 hastalık gibi bişey

Son düzenleme:
Opel Vectra C

Alabildiğinin En İyisi Gönlünün Mercedesi,Land Roveri,Bmwsi.. olsun Gelcekteki arabam olacak inşallah :d

Geri