Yolsuzluk Operasyonu Hakkında...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar baştan söyleyeyim forumda siyaset yapmayın diyenler yazmasın konuya. !
Kaç gündür çalıştığım için internetten takip ediyorum olayları. Birileri ki o birilerinin kim olduğu ap açık belli salıyor evrakları patır patır bizim hükumette ört bas etmek için çırpınışlarını veriyor. Akşam tv programında yorumcular konuşuyor dedikleri laflara bak devletin içinde yapılanma var :D Ulen bu yapılanmayı bizmi kurduk devletin içine ? Zamanında bir dünya adama polislik sorularını verip polis yaptılar. Tsk'ya soktular oraya soktular buraya soktular. Tabi olur yapılanma. Ben bile bir ara aralarına girdim cemaatin :D Zabıt katibi olmak için uğraştım mülakattan 1 gece önce 2 sayfa soruları verdiler dediler ki maaşından 1 öğrenci okutacaksın bize bilgi getireceksin. Ben Allah'tan teğet geçtimde girmedim işe. Bizide paketlerlerdi valla :D Sizce bu iş nereye gidecek. ?

suleymanergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapılan hersey eksiği yok fazlası var seklinde zaten ortada.Buna rağmen hala olayların ustunu kapatmak istiyorlarya insanın intihar edesi geliyor.Tek temennim bu akpnin sözde yüzde ellisinin bu olanları gorup seçimlerde gereken cevabı vermesi...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Açıklamalar bir o kadar komik...

1. Adamın evindeki ayakkabı kutularına kadar para çıkıyor

2. Milletin yatak odasında don atlet olmasına karşın adamların odalarında para sayma makinesi çıkıyor

3. Sadece 30 yaşında bir kişi milyarder durumda...

Olaydan sonra emniyet içinde bir çok yerinden makamından alınıyor...

Açıklama kısmında ise bizi kimse yıldıramaz bize oyun oynandı falan filan böyle bir şey var mı? Bu nasıl bir açıklama? İsrail işi bilmem hocanın işi hacının işi bu adamlar gelip de bu paraları koymadı ya?

Ama tabi bunca zaman acıların siyasi partisiyiz diye geçinildi... şimdi de aynı şekilde devam etmeye çalışmaktalar... ama artık takdir milletin... bunlara rağmen millet gerekeni yapmadığı sürece ben helali hoş olsun diyorum... demek ki kimse bu durumdan rahatsız değil... o zaman benim de rahatsız olmama sanırım gerek yok.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin garibi silahların gazete kağıdına sarılıp gömülmesi normal ayakkabı kutularındaki para yanlış !

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yargiya yapilan bunca mudahale akılalmaz bir is.resmen çuvalladilar ama ort bas edilecektir bir sekilde.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke yargı bağımsız olsa, el zoruyla bağımlı hale getiriyorlar.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konuşacak çok şey var. Öküz öldü ortaklık bitti. Cemaat her yere adamını soktu, ama yetmedi daha yüksek mevkiiler istedi. Buna ulaşmak için de her zamanki gibi bir işler çeviriyordu. Erdoğan bunu duyunca, ortaya dershane olayını attı. Amacı Cemaatin en büyük gelir kaynağını(1) ve genç beyinlerini(2) keserek, zayıflatmaktı. Ama bu hamleye bir karşılık gerekiyordu, düşünüldü ve Amerika ile ortak çalışma sonucu bir eylem planı gelişti. Bunun sonucunda Türkiye'ye İrandan gelen Altın'ın önü kesilecekti, ekonomi(iktidar) ve arada ceplerini dolduranlar zor durumda kalacaktı. Daha 1 yıl önce 1.5 ton altın yakalanmıştı ve hiç bir işlem yapılmamıştı. Samanyolu haber ise tesadüftür ki şimdi haber yapıyor, detay: Altın yüklü o uçağın sırrı soruşturma dosyasında Haberleri, En Son Haber || Samanyolu Haber Haberdeki son cümleyi iyi okuyun, Bakan rüşvet Aldı!!! Amerika ve Cemaatin istediği oldu ama bu Cemaate yetmezdi, bakan çocukları da bu işte yakalanacaktı. Şimdi yeni bakanlar, bürokratlar, Cemaat güdümlü olmazsa, bu iş durulmayacak gibi gözüküyor.

Altın geliyordu memlekete o bitti. Ülkenin adına çok kötü oldu. Belki de iyilik olmuştur, çürük elmalar temizlenirse.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Konuşacak çok şey var. Öküz öldü ortaklık bitti. Cemaat her yere adamını soktu, ama yetmedi daha yüksek mevkiiler istedi. Buna ulaşmak için de her zamanki gibi bir işler çeviriyordu. Erdoğan bunu duyunca, ortaya dershane olayını attı. Amacı Cemaatin en büyük gelir kaynağını(1) ve genç beyinlerini(2) keserek, zayıflatmaktı. Ama bu hamleye bir karşılık gerekiyordu, düşünüldü ve Amerika ile ortak çalışma sonucu bir eylem planı gelişti. Bunun sonucunda Türkiye'ye İrandan gelen Altın'ın önü kesilecekti, ekonomi(iktidar) ve arada ceplerini dolduranlar zor durumda kalacaktı. Daha 1 yıl önce 1.5 ton altın yakalanmıştı ve hiç bir işlem yapılmamıştı. Samanyolu haber ise tesadüftür ki şimdi haber yapıyor, detay: Altın yüklü o uçağın sırrı soruşturma dosyasında Haberleri, En Son Haber || Samanyolu Haber Haberdeki son cümleyi iyi okuyun, Bakan rüşvet Aldı!!! Amerika ve Cemaatin istediği oldu ama bu Cemaate yetmezdi, bakan çocukları da bu işte yakalanacaktı. Şimdi yeni bakanlar, bürokratlar, Cemaat güdümlü olmazsa, bu iş durulmayacak gibi gözüküyor.

Altın geliyordu memlekete o bitti. Ülkenin adına çok kötü oldu. Belki de iyilik olmuştur, çürük elmalar temizlenirse.

Emre iyi güzel de cemaat koymadı ki bu adamların cebine parayı körmüydüler yemeselerdi.