Z18XE Debriyaj Seti hakkında

İsmail06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Z18XE F17 şanzıman 2001 model bertonem var. Baskı balata bitmek üzere olduğu için aracıma Luk 621304509 modeli debriyaj seti aldım referans numaralarına bakarak fakat kimi yedek parçacılar bu setin z16xer motorlar için olduğunu benim aracıma uymayacağını söyledi çalışmaz falan dedi kimileri uyar dedi çok kararsız kaldım bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum. Benim bildiğim oem no: 6606036

ugrmhmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça konusunda bir fikrim yok ama öneri isterseniz opelpar dı sanırım opel parçası satan bir yer ankara da kendilerini arayıp derdinizi anlatıp parça kodunuzu verirseniz uyup uymayacağını size net olarak bildireceklerdir isterseniz özelden telefon numarasını iletebilirim

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça konusunda bir fikrim yok ama öneri isterseniz opelpar dı sanırım opel parçası satan bir yer ankara da kendilerini arayıp derdinizi anlatıp parça kodunuzu verirseniz uyup uymayacağını size net olarak bildireceklerdir isterseniz özelden telefon numarasını iletebilirim

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler mesajınız için öncelilkle. Opel par'ı biliyorum aramıştım bir şubesi uymaz dedi bir şubesi uyabilir dedi. Bu yüzden arada kaldım.

İsmail06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel