Zorunlu Trafik Sigortası

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabamla bir yılımı tamamladım, acı tatlı günlerimiz oldu:) ilk arabam oldugu içinde araba hakkında bir öok şeyi de öğrenmiş oldum.. herneyse dün sigortadan aradılar ve trafik sigortamın süresinin doldugunu ve yenileyip yenilemeyeceğimi sordular.Şasırdım hiç hesapta yoktu:( Normal fiyat 270 hasarsızlık indirimi ile 220 felanfiyat istiyorlar.. Firma Aksigorta bu arada..
Arkadasıma sordum adam 7 senedir sigorta yaptırmıyormus ve polis cevirmede farketmiyormus böyle olabilir mi?:eek:
birde eğer sigorta yaptırmazsak kasko yaptırabilir miyiz? Fiyat konusunda ne diyorsunuz daha cazibi bulunur mu?

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trefik sigortasu zorunlu, yaptırmazsan cezası var.. Yakın zamanda aracı satacaksan yenileme.. Yenilersen, sattıktan sonra zaten sana iadesi yapılıyor..

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik sigortası yaptırmazsan aracı bağlarlar. Polisin baktığı iki şey. Muayene ve trafik sigortası.

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmm anlaşıldı..peki fiyat fark eder mi?

excellence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden fiyatına takılıyorsunuz ki... işlevi sizce çokmu önemsiz ??? tamam polise yakalanmadınızı farzedelim (ki çok küçük bi ihtimal) yıllık 320 lira bu durumlar için bence çok çok önemsiz...

selim85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden fiyatına takılıyorsunuz ki... işlevi sizce çokmu önemsiz ??? tamam polise yakalanmadınızı farzedelim (ki çok küçük bi ihtimal) yıllık 320 lira bu durumlar için bence çok çok önemsiz...

benim derdim yaptırmamk değil zaten bilmediğimden sordugum cok acık.. hayır 320 ise 320 ama 200 e de oluyorsa neden 320 vereyim?

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sigorta şirketlerine göre farklılık gösterecektir.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Aklınıza gelen her sigorta acentasını arayıp fiyat alın..Evet mutlaka farklılıklar gösterir ama Kasko da olduğu gibi değildir farklar daha ufaktr.Tabiki ederi ne ise ve nerde uygunsa oraya yaptrımakta haklısınız."

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
10-20 oynar pek oynamaz yaptırın kesin