0-3000 km rodaj sürecindekilere...

ben dıyorum sıze cam fılmmı aracı arac yapıyor dıye ama cenk kardesım bazıları fılm yerıne perde koyuyor arabasına :kop::kop::kop:oda bızım kardesımız anladın sen:kop:
Ahmet kardeşim yarın filmden önceki haliyle filmden sonraki hali olarak iki farklı versiyonunu burada yayınlayacağım.
BU perdeci arkadaşların aklını çelebilecekmiyiz bakalım :)

bugun ortakoyden gelıyorum sahıl yolunda bı baktım bır taksıcı taksısını golf 5 GTI yapmıs gordum ınanamadım ve yapıstım arkasına cıdden GTI yanı sonra ısıklara geldıgımızde actım camı taksıcıye cıdden GTI mı dedım ne yaptı bılın bakalım gaza yuklendı bastı gıttı yetısemedım bıle ve cevabımı aldım beyler:):):)

bugun ortakoyden gelıyorum sahıl yolunda bı baktım bır taksıcı taksısını golf 5 GTI yapmıs gordum ınanamadım ve yapıstım arkasına cıdden GTI yanı sonra ısıklara geldıgımızde actım camı taksıcıye cıdden GTI mı dedım ne yaptı bılın bakalım gaza yuklendı bastı gıttı yetısemedım bıle ve cevabımı aldım beyler:):):)
Kesin LPG taktırmıştır :)

Ahmet kardeşim yarın filmden önceki haliyle filmden sonraki hali olarak iki farklı versiyonunu burada yayınlayacağım.
BU perdeci arkadaşların aklını çelebilecekmiyiz bakalım :)

cenk kardes valla zor çelerız gıbıme gelıyor ama deneyelım ıstersen :kop: ama ıstanbulda sıyah astra sedan gorsem hep ıcıne bakıyorum lordumuz olabılırmı dıye ama bıgun yakalıycam:kop:

cenk kardes valla zor çelerız gıbıme gelıyor ama deneyelım ıstersen :kop: ama ıstanbulda sıyah astra sedan gorsem hep ıcıne bakıyorum lordumuz olabılırmı dıye ama bıgun yakalıycam:kop:

bugün nişantaş, beşiktaş arasındaydım sıklıkla :) bir ara ortaköy.. :)

siyah ve perdeli astra görmeniz lazım :)

yalnız size ben perdeli halinin fotosunu göstermedim.. bu sandığınız gibi büzgülü fırfırlı perdelerden değil.. ciddi cam filmi gibi duruyor.. fotosunu çekeceğim en kısa zamanda..

Geri