0-3000 km rodaj sürecindekilere...

Ben servisin elektrik tesisatı ile ilgili garanti devre dışı kalır lafından sonra açıkçası cesaret edemiyorum. Ama kuzenden cevap gelsin, senin için getir diyeceğim. Teknoloji üssü gibi bir fabrikada çalışıyor ama kendisi teknolojik değil maalesef, kaç gün oldu ses yok adamdan hala :(

hahah saollasın lordum :) ya gercekten xenonlu bı gezmıs olsaydın lordum bı daha normal halojen farları evıne bıle sokmazdın :) benım aklıma bı comak soktun sımdı sıyah tabanlı farda bana garıp gelıyor arabanın orjınal goruntusunu arıycam sonra... ama xenonsuzda olmuyor ya:(

ya ben opel atakoydekı danısmanıma sordum ben takıyım garantısı bozulmaz dıyor tekrar bugun gıttım sordum yanı lordum :)

cenk kardesım yazdım ama burdada tekrar soylıyım aracın hayırlı ugurlu olsun cok guzel aracın ınceledım kazadan beladan korusun rabbım...

Dostlar bugün arabaya cam filmini yaptırdım.
Bagaj camı ve arka kelebeklere koyu.
Ön cam dahil kapı camlarına bir açık tonunu yaptırdım.
Yarın gündüz gözü ile resmi çeker sizlerle paylaşırım.

Araç zaten siyah olduğu için en açık tonda bile çok asil duruyor camlar.

ugurcan yok lordum desen bı var bı yookkk cenk hadı sen varsın hadı kardeslerım toplanalım yaw:)

Dostlar bugün arabaya cam filmini yaptırdım.
Bagaj camı ve arka kelebeklere koyu.
Ön cam dahil kapı camlarına bir açık tonunu yaptırdım.
Yarın gündüz gözü ile resmi çeker sizlerle paylaşırım.

Araç zaten siyah olduğu için en açık tonda bile çok asil duruyor camlar.

ben dıyorum sıze cam fılmmı aracı arac yapıyor dıye ama cenk kardesım bazıları fılm yerıne perde koyuyor arabasına :kop::kop::kop:oda bızım kardesımız anladın sen:kop:

Valla yalanım yok. Eve girdim, aldım yanıma buz gibi kavunu ilk iş topiğe yeni yazılanları sırayla okumak:) Ha bütün gün ne yaptın diye sorarsanız da, tahmin edeceğiniz gibi yollarda direksiyon sallıyordum :)

Geri