0-3000 km rodaj sürecindekilere...

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur aga haftaya bı gun ayarlarız :) ama cıdden gelcekmıs eger hosuma gıderse angelları alırım lordum:)

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon konusunda neye kafan takıllıyor sor bana aga cıdden ne ogrenmek ıstıyosun

Ya mercekten dolayı ya da uygulamadan dolayı çok düzgün çalışmıyor. Yaptıranların çoğu en az bir sebepten dolayı şikayet ediyor. Angel çok güzel anlıyorum ama D2S Xenon takmak lazım ona yanlış bilmiyorsam eğer. Yanlış bilmiyorsam D2S'ler pahalı olanlar (fiyat konusunda fikrim yok ama). Ayrıca far ayarı çalışmıyor Angel'a geçince (yanlış mı?)

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya mercekten dolayı ya da uygulamadan dolayı çok düzgün çalışmıyor. Yaptıranların çoğu en az bir sebepten dolayı şikayet ediyor. Angel çok güzel anlıyorum ama D2S Xenon takmak lazım ona yanlış bilmiyorsam eğer. Yanlış bilmiyorsam D2S'ler pahalı olanlar (fiyat konusunda fikrim yok ama). Ayrıca far ayarı çalışmıyor Angel'a geçince (yanlış mı?)

bak lordum junyan ve benzerı far kıtlerının merceklerı kotuymus kabul edıyorlar ama fk deponun merceklerı ve angelları garantılı bısey oldu getır dıyorlar,d2s ampuller orjınal farlarda olan ampuller bızle ALAKASI yok lordum bızım kısalarımız da uzunlarımızda H7 olcak ve bu h7 ampullerı bakkallarda bıle bulabılırsın yanı ... far ayarına gelınce far yukseklık ayarını sımdı nasıl yapıyosan angel eye fardada yapabılıyosun sorun olmuyor

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak lordum junyan ve benzerı far kıtlerının merceklerı kotuymus kabul edıyorlar ama fk deponun merceklerı ve angelları garantılı bısey oldu getır dıyorlar,d2s ampuller orjınal farlarda olan ampuller bızle ALAKASI yok lordum bızım kısalarımız da uzunlarımızda H7 olcak ve bu h7 ampullerı bakkallarda bıle bulabılırsın yanı ... far ayarına gelınce far yukseklık ayarını sımdı nasıl yapıyosan angel eye fardada yapabılıyosun sorun olmuyor

FK Angel alıyoruz.. H7 uzunlar olduğu gibi duruyor?

Sende eski Xenon ampuller var ama ben ne alacağım? En iyisi hangi marka? 4300K'mı alacağım?

H7 Xenon alıyoruz ve farın arka kısmını kesip biçmeden taktırıyoruz?

Far ayar motoru Xenon takıldıktan sonra da çalışıyor?

Bunların hepsini servise yaptırabiliyor muyuz?

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FK Angel alıyoruz.. H7 uzunlar olduğu gibi duruyor?

Sende eski Xenon ampuller var ama ben ne alacağım? En iyisi hangi marka? 4300K'mı alacağım?

H7 Xenon alıyoruz ve farın arka kısmını kesip biçmeden taktırıyoruz?

Far ayar motoru Xenon takıldıktan sonra da çalışıyor?

Bunların hepsini servise yaptırabiliyor muyuz?

fk angel alcaz ewet...

ewet h7 duruyor uzunlar

bak lordum mtec xenonlar arıza ısıgı yakmıyor ve 2 yıl garantılı ben oldum olsası bu xenonları kullanıyorum bıgun olsun benı uzmedıler.4300k benı kesmıyor 6000 k yada 8000k :)

ewet h7 xenon alıyoruz mıs gıbı gıdıyoruz:)farın arkasını falan ellemıyoruz... far motoru xenonluda calısıyor...

ben eskı arabamı servıste yaptırmıstımm ewet