0-3000 km rodaj sürecindekilere...

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ugurcan kardesım hosgeldın :) senden telefon beklıyoruz bızde:)banada pm den kordınatlarını ver:)

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arıza ışığı yakma olayı nedir? :rolleyes:

bazı xenonlar aracın beynınle uymamazlık yapıyor ve arıza ısıgını yakıyor ve sorun oluyor ama bu cenmax xenonların balastları yanıı beyınlerı opellere tam uyuyor ve arıza ısıgı yakmıyor boylelıkle sorunsuz xenonları kullanıyosun

960695.jpg

baksana suna ya kuzu gıbı duruyor:)

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı xenonlar aracın beynınle uymamazlık yapıyor ve arıza ısıgını yakıyor ve sorun oluyor ama bu cenmax xenonların balastları yanıı beyınlerı opellere tam uyuyor ve arıza ısıgı yakmıyor boylelıkle sorunsuz xenonları kullanıyosun

960695.jpg

baksana suna ya kuzu gıbı duruyor:)

Harbi kuzu gibi duruyor :) Bu arada ben bunun yanarken bir fotosunu da görmüştüm ama bulamıyorum kaç gündür aynı fotoğrafı.. Çok şık görünüyor yanarken, krom zemin angel'ın sarısını hafif yayıyor etrafa, cayır cayır yanıyormuş gibi duruyor.. Alev saçan göz gibi.. Siyahta yok o hava...

LordScorpion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu angelları Aksaray dan mı alcaksınız lord'um. Giderken beni de alın ama benim zamanlarım kısıtlı malesef:(

Zamanlamayı hep beraber yaparız. Buradan tramvaya binince 3 durak sonra Aksaray'dayız... Zaten haftaya geliyormuş Angel'lar..

Memati fiyat söyledimi eleman? Krom tabanlı kıymete binmesin şimdi sorduk diye :)

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya lordum gıdelım bı ınceleyelım markasını bı soralım garantısını bı soralım tekkrarrr baktık kafamıza yatmıyor doner gelırız:)