0-3000 km rodaj sürecindekilere...

Kardeşler benim arabanın resimleri yarına kaldı :(

Plakayı yetiştirememişler. Artık dicek bişi bulamıyoz. Şemsiye girmiş bir kere:) Yağmur yağsada açılmayacak. O yüzden yarına da bekleriz, öbür güne de:(

Son gün gecikmesi bu.. Yarın elinde araba.. Sen çifte beklemiş biri olarak bu durumu hazmetmek zor geliyordur eminim ama az daha sık dişini..

Yoksa o aldığın koruyucuları, cilaları kime süreceksin? :kop:

Son gün gecikmesi bu.. Yarın elinde araba.. Sen çifte beklemiş biri olarak bu durumu hazmetmek zor geliyordur eminim ama az daha sık dişini..

Yoksa o aldığın koruyucuları, cilaları kime süreceksin? :kop:
Abi sorma
Arabanın kokusuna kadar hazır:) Hatta metal kapı eşiği çıtaları bile hazır:)
Ama araba yok.
Şimdi bayideki çocuğa mail attım. Dedim "olum beni madara ettin elaleme, millet senin arabayı cumaya bile alamazsın demeye başladılar alacağın olsun" dedim.

Şimdi telefon etti. Trafiğe birisini göndermiş. Eğer plakası çıkanlar arasında benim araba varsa alıp plakamı gelecekmiş miş vs. Ona göre bugünde teslim etmeye çalışacam demeye başladı.

Bakalım bekleyip görücem.

arkadaşlar aracımda ilk aldığımdan beri koltuktanmı kapıdanmı anlamadığım bir gıcırtı vardı servise götürdüm kapı eşiklerine spreyden bir şeyler sıktı tamamen düzeldi sesler 2009 modelllerde bu sorun 1 2 arabada daha gelmiş sizde varsa hemen götürün 1 dakka bile sürmüyor bilgi vermek istedim.

arkadaşlar aracımda ilk aldığımdan beri koltuktanmı kapıdanmı anlamadığım bir gıcırtı vardı servise götürdüm kapı eşiklerine spreyden bir şeyler sıktı tamamen düzeldi sesler 2009 modelllerde bu sorun 1 2 arabada daha gelmiş sizde varsa hemen götürün 1 dakka bile sürmüyor bilgi vermek istedim.
Sağol kardeşim güzel bilgilendirme.Ben henüz duymadım bi gıcırtı inşallah da duymam...

Arkadaşlar size bişey sorcam.Bu hızlandıkça teybin sesi artıyo ya SDVC ayarı var 0'dan 5'e kadar, % te olursa mı ses artıyo bende 3 te duruyo da.nerde durması daha etkili olur hızlandıkça sesin de artması için?

Arkadaşlar size bişey sorcam.Bu hızlandıkça teybin sesi artıyo ya SDVC ayarı var 0'dan 5'e kadar, % te olursa mı ses artıyo bende 3 te duruyo da.nerde durması daha etkili olur hızlandıkça sesin de artması için?
hilmi onu nasıl çıkartıyon ben başaramadım anlatsana:eek:

Arkadaşlar teşekkür ediyorum bilgilendirme için kafama takılmıştı çözdük sagolun :)

Geri