0-3000 km rodaj sürecindekilere...

:eek::eek:
bilen yok muuu????

Settings tuşuyla giriyorsun o menüye Can.. Menüde ilerleyince SDVC'yi göreceksin.

SDVC ayarı araç hızlandığında en fazla 5 birim kadar daha sesi arttırıyor.

Settings tuşuyla giriyorsun o menüye Can.. Menüde ilerleyince SDVC'yi göreceksin.

saol abi..bu arada hiç bir astra h da otomatik kapı kitleme özl yok mu??yada sesli hız uyarısı çok saçma tabi yoksa...

iyi geceler lordum bugün bayii beni aradı nüfus cüzdanımı istedi.vergiler yatacakmış yarın ise plaka işlamleri başlayacakmış. cumaya kadar araç elimde olur sanırım

sağol lordum.
bu arada yeni bişey farkettim.tam arabayı parkettim elektrikler gitti sitede ben de follow-me özelliğimi çalıştırayım dedim.farlar yandı parklar da yandı bi de baktım ki geri lambalarım da yanıo.çok hoşuma gitti bunun olması:)

sağol lordum.
bu arada yeni bişey farkettim.tam arabayı parkettim elektrikler gitti sitede ben de follow-me özelliğimi çalıştırayım dedim.farlar yandı parklar da yandı bi de baktım ki geri lambalarım da yanıo.çok hoşuma gitti bunun olması:)

Kontak kapatıp, kapı açtıktan sonra selektör yapıyorduk değil mi?

iyi geceler lordum bugün bayii beni aradı nüfus cüzdanımı istedi.vergiler yatacakmış yarın ise plaka işlamleri başlayacakmış. cumaya kadar araç elimde olur sanırım

Gözünüz aydın Süleyman bey, iş nihayete geldi demektir evrak istiyorlarsa.. Özel plaka istemiyorsanız (ki vakit yok buna) bu hafta içinde tamamlanır muhtemelen.

Fotoğraf çekip paylaşırsanız memnun oluruz :) Bu kadar bekledik, görelim bakalım :)

Son düzenleme:
Geri