0-3000 km rodaj sürecindekilere...

Arkadaşlar ben bişey soracağım. Bu astralarda küçük malzemeler için göz yok diyordunuz kolçaktaki gözü dahil etmiyor muydunuz yoksa kolçağa gözü yenimi koydular. Ben gözlüğümü oraya koyuyorumda.....

Kolçakta göz kullanışlı değil, hareket ettiği için.

Yumuşak malzemeler konulabiliyor, sadece.

Cep telefonu filan koymaya kalksak, yol boyunca ses yapacak ve bir kaç malzeme daha koysak, kolçak kalkınca bir birine girecek.

Bugün aracıma Ziebart tan diamond gloss boya koruma yaptırdım yanındada koltuk koruma hediye ettiler. İnşallah boyayı gerçekten korur...

Hayırlı olsun.Tahminimce 300 lira gibi bir fiyat söylemişlerdir.Bende cam filmi yaptırırken sormuştum.Bu ne yahu dedim.Bana çok pahalı geldi.Turtle Wax a sordum.Neredeyse yarı fiyatına yapıyolar.

artık cogu yer fırcasız yıkıyor kopuk sıkarak yıkama var ama ondada zamanla kopugun ıcındekı kımyasallar boyayı solduruyor en ıyısı sonax yada benzerı urunlerın kalıtelı sampuanları var onlardan alırsınız ve bır tanede yumusak sunger yıkamacınıza verın yıkasın hem boya korumanız zarar gormez hemde aracınız devamlı parlar ben oyle yapıyorum ve aracımı her goren yenımı aldın dıyor :)

Geri