0-3000 km rodaj sürecindekilere...

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun servıse gıttım opel atakoye guncelleme gelmıs ama her arabaya degıl bılgısayardan bakıyorlar ewet sızın aracınızın guncellenmesı lazım dıye sonra tech2 'ye baglayıp 10 dakıka ıcınde yapıyorlar HERKEZE ONEMLE DUYURULUR!!!

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun servıse gıttım opel atakoye guncelleme gelmıs ama her arabaya degıl bılgısayardan bakıyorlar ewet sızın aracınızın guncellenmesı lazım dıye sonra tech2 'ye baglayıp 10 dakıka ıcınde yapıyorlar HERKEZE ONEMLE DUYURULUR!!!
sanırım sadece dizelllere.yanılıyormuyum.

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haydiiii yine ne güncellemesi yaw :confused:

sadece dizellere miymiş ??

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok üzüldüm dizellerin benzinli modellere göre 30 dakika geride kaldığına :) Neyse ekonomiksiniz ama, güle güle kullanın.. moralinizi bozmak gibi olmasın :)))))

Eski arabamdan sonra bana Opel benzinli çok ekonomik geldi. Bir de sizin gibi dizel falan almış olsaydım herhalde kontağı hiç kapatmazdım nasıl olsa ucuz diye :)))))
bence benzinliler su gibi benzin tüketiyor benim araba yol bilgisayarına göre 100 km de 7.8 ltre gösteriyor.bunda bana çok gibi.araba 2570 km e sizce normal mi arkadaşlar.

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence benzinliler su gibi benzin tüketiyor benim araba yol bilgisayarına göre 100 km de 7.8 ltre gösteriyor.bunda bana çok gibi.araba 2570 km e sizce normal mi arkadaşlar.
valla abi 10 km yol gitceksem ben 90 a sabitliyorum 4.5-5 arası yakıyor bence gayet iyi 1.6 benzinliye göre.tabiki düz ve en az 2 şeridin gdiş olduğu yollarda... bu arada 7000 e merdiven dayadım az kaldı 6900 falanım :)
Lordum ayıp ayıp bak da km gör senin araba bu km.yi görmeden yeni bi sahibi olur bence :)