0-3000 km rodaj sürecindekilere...

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani aslında bayaadır uymuyo da beni dışlamadığınızı farkettiğimden sesimi çıkarmadım :p

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet öyle galiba :) araba izmir'deyken ilk 3 haftada 1000 km oldu ondan sonraki 1 haftada 4500 oldu tabi çıktığımız tatil ve izmir'den memlekete olan 1600 km de bunda etkili oldu ;)

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de GTL almamaya karar verdim. Shell in euro diesel ine devam. Araba dediğin gibi gitmiyor. Artı km olarak da bence fakir. Ben euro ile daha çok gidiyordum. Araba kullanış stilim standarttır ama ben de anlamadım. Elveda GTL. Opet'ten uzak durun derim. Bir firma benzin aldın diye tv verecek kadar promosyon yapıyorsa bu işte bir iş vardır. Senelerce Shell den benzin ve artık mazot almaktayım. Sadece ve sadece 1 adet Michael Schumacher imzalı Ferrari F1 şapkası alabildim. Ama eniştem 6 ayda ( bireysel, benzinli, Opel Astra H kullanıcısıdır) 37 ekran tv aldı promosyon olarak. Araba 2006 model ve traktör gibi çalışmakta şuan...
izmirde en güzel mazot satan benzin istasyonundan biri çimentaşın ordaki bp..banada bir abi tavsiye etti.aradaki fark çok...reklam olarak algılanmsın.zaten reklama gerek yok çünkü benzin istasyonu çimentaş vakfına aitmiş yani geliri eğitim vb şeylerde kullanıyor..denemeni tavsiye ederim..hilmi sende dene..:D

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taşıt tanıma sistemi var heralde araçlarda:) Şirketler de shell den alıyor genellikle görüyorum. Yani arabasını seven şirketler diyim:) Bu arada Hilmi'cim ben de 5000 km deyim:)
OOhhh sağol uğurcan kardeşim yalnız bırakmadığın için beni.Bİri bişey derse " Ne var Uğurcan da burda o da 3000'i geçmiş:mad:" diye çıkışabilirim...

Şaka bi yana daha dün gibi hatırlıyorum gemi takiplerini...Bugün araçların km.sine bak :)

Reha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.000 Km. geçenler klübüne katılmış bulunmaktayım. :)

750 Km. şehirlerarası düz yol, 100km./6 litre 90-100 km. sürat ile ortalama benzin tüketim rekorumu yeniledim. Amacım inşaallah, 5 küsur litreleri görmek olacak. :D

hlmdsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.000 Km. geçenler klübüne katılmış bulunmaktayım. :)

750 Km. şehirlerarası düz yol, 100km./6 litre 90-100 km. sürat ile ortalama benzin tüketim rekorumu yeniledim. Amacım inşaallah, 5 küsur litreleri görmek olacak. :D
Şehirlerarası yolda CC'yi 80-90 a ayarlayınca 4.5-5 litre anlık tüketimim.Ha bu arada 1.6 benzinli ;)