0 araç çıkarıcam acil önerinize ihtiyacım var?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Reco_31
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 0 araç çıkarıcam acil önerinize ihtiyacım var?

Sonunda aracıma kavuştum arkadaşlar önerilerinizdeki gibi iç dış herşeyi en ince ayrıntıya kadar kontrol ettim fatura ruhsata varana kadar çok şükür bi sıkıntı yaşamadım yardımcı olan arkadaşlara tşk ederim Allah herkese nasip etsin gerçekten çok başka bişey bu :) aracın fotolarını bikaç gün içinde paylaşıcam inş  heyecandan yeterince foto çekemedim de :D  performans yakıt vs diğer konuları da sizlerle yakında paylaşıcam inş

mucahitduran link' Alıntı:
İnş. Hocam bekliyoruz :) aracın motor, donanım ve renk seçeneğini öğrenebilirmiyiz :)

Hocam araç 1.6 cdti active paket ve füme renk detayları yakında paylaşıcam inş :)

sallierim link' Alıntı:
Sigara içiyorsanız tiryaki seti isteyin,kauçuk paspas hediyesi koparmaya çalışın.donanımlarını kontrol edin eksik varsa kağıda imza atmayın.yanınızda nazar boncuğu götürün :D

Sigara kullanıyorum malesef ama tiryaki seti istemek aklıma gelmedi açıkçası ama ben alıcam mecburen paspas hediyemi aldım park sensörü yoktu pakette onu da hediye olarak kaptım herşeyi kontrol ettim imzamı attım anahtarımı aldım bahşişi verdim kaçtım hemen :D

niko22 link' Alıntı:
Yukarıda yazılanların hepsi tamamsa bir problem yoksa anahtarı veren satış temsilcisine de bahşişi unutmayın  005hihih 011zaa

Hocam bahşişi almadan anahtarı vermediler zaten arabanın yanına gittim önce bahşiş sora anahtar dediler :D :D

Ynt: Ynt: Ynt: 0 araç çıkarıcam acil önerinize ihtiyacım var?

Reco_31 link' Alıntı:
Hocam bahşişi almadan anahtarı vermediler zaten arabanın yanına gittim önce bahşiş sora anahtar dediler :D :D
Bizde hiç olmadı adam direk verdi.Ama biz genede araçı teslim edene değilde araç kapıdayken son temizliğini yapan abiye verdik.Buarada alırken her şeyi kontrol etmeniz iyi olmuş biz heyecandan unutmuştuk.Neyseki eksik gedik çıkmadı. Buarada hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

Hayırlı olsun tekrardan :) Aracımı ilk aldığımda bana da aynı hisler olmuştu :)) süper bir duygu. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Artık göz bebeğiniz kapıda. Her gece uyumadan önce gözleriniz onu kontrol edecek, araca her binişinizde etrafında bir tur atacak ve sağında solunda bir şey var mı diye kontrol edeceksiniz :)) daha yazacak çok şey var önümüzdeki günlerde siz yaşadıkça konuşuruz... :)

Hayırlı olsun tekrardan :) Aracımı ilk aldığımda bana da aynı hisler olmuştu :)) süper bir duygu. Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin. Artık göz bebeğiniz kapıda. Her gece uyumadan önce gözleriniz onu kontrol edecek, araca her binişinizde etrafında bir tur atacak ve sağında solunda bir şey var mı diye kontrol edeceksiniz :)) daha yazacak çok şey var önümüzdeki günlerde siz yaşadıkça konuşuruz... :)
Valla sizdeki şans bizim araba otoparkını bizim ev görmüyor.

Kerim12can link' Alıntı:
Bizde hiç olmadı adam direk verdi.Ama biz genede araçı teslim edene değilde araç kapıdayken son temizliğini yapan abiye verdik.Buarada alırken her şeyi kontrol etmeniz iyi olmuş biz heyecandan unutmuştuk.Neyseki eksik gedik çıkmadı. Buarada hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

Eyvallah hocam tşk ederim. Ben hem aracı temizleyen arkadaşa hem de anahtarı teslim eden satış temsilcisine verdim mecburen ama çok şükür bizde de bi eksik bi sorunla karşılaşmadık

Hayirli ugurlu olsun.
Allah kaza bela vermesin.

Aynen öle hocam aracı park ediyorum dönüp 2 kere daha bakıyorum bi eksik var mı nasıl duruyo felan binerken kontrol ediyorum bişey var mı ki üzerine toz konsa farkediyorum o derece :D gerçekten çok farklı bir duygu Allah herkese nasip etsin inşallah. Evet daha konuşucak çok şey var ama zamanla aracı gördükçe paylaşırız inş :)

Geri