"0" Km araç tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisi

• Fiat Fiorino

Oy: 19 31.7%
  • Citroen Berlingo

Oy: 15 25.0%
  • Fiat Doblo

Oy: 12 20.0%
  • Renault Kangoo

Oy: 14 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
seçeneklerden Dobloyu seçtim ama araç ne için kullanılacak

Fiat Fiorino-güzel görünüyor ama fiat düşündürüyor... Citroen Berlingo- bilgim yok

Fiat Doblo-arkadaşımda var kullandım bence yetersiz

Renault Kangoo-- demir yığını

bence combo maddi durum müsaitse caddy

Fiat Fiorino-güzel görünüyor ama fiat düşündürüyor... Citroen Berlingo- bilgim yok

Fiat Doblo-arkadaşımda var kullandım bence yetersiz

Renault Kangoo-- demir yığını

bence combo maddi durum müsaitse caddy

+1 katılıyorum

kango olabilir ama maddiyat varsa wosvogen caddy derim

daha önce caddysi varda 2005 model. iyi bi müşteri geldi sattı. şimdi caddy almam diyor. caddy ye binecek olsaydım satmazdım filan diyor :D

aracın kullanım amacı ticari değil. yani sedan bi araç nasıl kullanılacaksa o şekilde kullancak. bu tip arabaları çok sevioyrda :p

daha önce caddysi varda 2005 model. iyi bi müşteri geldi sattı. şimdi caddy almam diyor. caddy ye binecek olsaydım satmazdım filan diyor :D

aracın kullanım amacı ticari değil. yani sedan bi araç nasıl kullanılacaksa o şekilde kullancak. bu tip arabaları çok sevioyrda :p
o zaman fiatları geçsin... arkadaşta öyle kullanmak için gitti V.I.P. doblo aldı bence kötü ve gereksiz...
citroene baksın ama bilgim yok binmedim...
ama hala opelde kararlıyım... test sürüşünü yaptım çok güzel... gerçekten direksiyona oturunca bir güven verdi araç ama dobloda mesala sanki bir şey çarpsa beni alıp götürcekmiş gibi geliyordu... belediye otobüsü gibi her yeri açık...

O zaman illaki Connect GLX :cool:

Opel forum sitesinden kangonun en yüksek oy alması şaşırtıcı:D
caddy den sonra hangisine binerse binsin eminim 1 aya kalmadan satılığa çıkartır.:)

Geri