"0" Km araç tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisi

• Fiat Fiorino

Oy: 19 31.7%
  • Citroen Berlingo

Oy: 15 25.0%
  • Fiat Doblo

Oy: 12 20.0%
  • Renault Kangoo

Oy: 14 23.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Doblo alın.. kangoo hakkında yorum yapmıycam ama diğer fiorina nemo berlingo büyük yanlış olur şahsen..

Doblo uzun yıllardır piyasda olan bir araç.. olası hataları sorunları belli olan yedek parçası bol olan bir araç.. iç hacminin genişligi ve bence yeni makyajlı hallerinin şıklıgı cok güsel..

fiorinosu olup şikayetci olan tandıgım var.. özel mesaj atabilirsin bu konu hakkında daha detaylı konuşuruz..

fiorino bence

caddy den indiyse kangoo doblo filan yaramaz ona bizde doblo var iş için kullanıcak olmasak combo yada caddy düşünüyoduk dobloyu aldık ama kullanırken çok tedirgin oluyorum heran sağa sola savrulucakmış gibi davranıyor :D bence comboya bi baksın

skoda roomster.
hem volksvagen kalitesinde, hem motor ve donanım olarak ne ararsan var, hem ticari değil.
sigortası düşük, muayenesi 2 yılda bir. birçok arkadaşımda var ve hepsi çok memnun.

şu fiorinoda amma etkili reklam yapmış:) ben şahsen arabayı çıplak gözle görmeden reyimi ona verdim.

caddy iyi araba olabilir ama 40 milyar verip arka koltukta tavanda kontraplak görmek hoş değil bence hepsini alırım onu almam sağlamlığına gidişine kesinlikle lafım yok ama 40 milyar ver arkada çocuğun kontraplaka yaslansın bence fırsatçılık
o dört arabadan berlingo alınabilir yenisi baya geniş konforlu gidişide güzel kangoo nun tek iyi tarafı arka camı gibi açılabiliyor fiorinoyu bilmiyorum dobloda 1.3 ü çekmez 1.9 u durduramazsın öyle bi araba

Amcam berlingo kullanmıştı ve çok memnundu hem yakıttan hemde savurmuyor

Geri