'07vectra vs '07honda civic ??????????

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan vectra278
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen :( yanlış bir karşılaştırma olmuş

2006-2008 arası yanılmıyorsan c2 ler oluyor o zaman Vectra birde 19CDTi olursa tadından yenmez.

vectra c2 civicle mukayese edılemeyecek kadar kaliteli bir arac bunu siz daha iyi bilmeniz gerekmiyormu civice ben motor dısında hıc bır artı vermıyorum

ve berata katılıyorum bu kıyası yapıyorsan al civici

Vectra C2 1.9 cdti alın , civic yanında şahin gibi kalır.

vectra ile civic'in karşılaştırılması pek doğru değil aslında. Sonuçta ayrı sınıflara ait araçlar. Ama civic kullanıcısı olarak şunu söyleyeyim; dream modelini tavsiye etmem, onun yerine en azından premium alın bence. çünkü 07 dream lerin donanım açısından eksikleri var. Aracımı alalı 1.5 yılı geçti, beğenmediğim tek nokta boyası. boya taş vurmalarında hemen zedelenebiliyor. karar verirken bunu göz önünde bulundurun. Onun dışında hiçbir şikayetim yok. Vectra için birşey diyemeyeceğim.

bir tane 2008 dream buldum çok temiz güzel araba ama ne bakımdan eksikleri var bu arada vectra alırsamda benzin+lpg olur heralde

kardeş orda yalnış bilgi var vectra c nin ilk üretim yılı 2002 yılıdır. :D 2006 yılından sonra araç birasz makyajlanmıştır ön farlar filan :D ya bu kıyslama ço kgereksiz bir kere böyle bi kıyaslanma olamz cıvıc ıle astra yı karşılaştıracaksınız onalr aynmı sınıfta bu bir ikincis arkadaşa katılıoyrum civic ile vectra karşılaştırıyorsanız cıvıc alın vectradan bahsediyoruz boru dııl içinin kalitesi konforu yeter ayrıca illaki vectra 1.6 alcaksanız elegance alın asıl o zmn görün konforu comfort almayın :D

karsılastırılan araclar 2007 model oldugu ıcın verılen bılgıler dogru c2 olarak gecıyor ve 2006ın ıkıncı yarısında uretıme baslanmıstır makjaylı kasa dıye bılınmekte

ayrıca vectra c1 2002 ın eylul ayında satısa cıkmıstır bunlarda 2003 dıye kayıtlarda gozukmektedır vectra c nın 2002 modelı yoktur

Geri