1.3 veya 1.6 mjet linea

uguryilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bügün arkadasin yeni aldigi 1.3 lineayi inceledim. ve karar verdim linea almaya. aracim 1.6 2006 astra h hb enjoy 94.000 de. lpg oldügü için bagaj denen bisey kalmamiisti. siz degerli arkadaslarin fikirlerini merak ediyorüm.

bende çok ön yargiliydim ama düsündügüm gibi teneke çikmadi bagaj hacmide genis aktif plüs 4 cam otomatik klima 2 airbag abs cd mp3 çalar aynalar otomatik. kapilarina baktim açip kapattim tok bir sesi var. tabi opeli tütmaz ama sü bagaj olayi 2-3 kere beni deli etti yetmiyor bagaj. fiyatlari da uçuk degil. arkadas 2010 1.3 mjet aktif plus 46.000 km orjinal araci 25.500 e satin aldi. araci küllandim gidisi fena degil. hem opeldeki 1.3 dizel ile ayni motor yanlis bilmiyorsam

Bayideki sıfır Linea'ya oturdum bir bakayım diye,vites topuzunun üzerindeki yazıların olduğu yapışkan elimde kalınca hızla bayiyi terk ettim...

güzel tercih hocam... tabiri caizse eşşeğe biner gibi gibi binersin, dikkat ederseniz röprezantlarda hep linea var... 10.000'de bir yağını suyunu katarsın binersin...

Şirket aracımız linea 1.3 dizel. Şahsi aracım Astra H 1.3. Şahsi fikrim Linea araba adıyla satılıyor lakin bence değil. Ama 4 tekerleği var ve gidiyor işte. İncelemeyin test sürüşüne çıkın, vazgeçeceğinize eminim.

fiyat fayda ilkesine göre düsünmüstüm ama kimse sicak bakmiyor

fiyat fayda ilkesine göre düsünmüstüm ama kimse sicak bakmiyor

Fiyatı çok uygun ama tek faydası 4 tekerleği var ayağınızı yerden kesiyor. Kullanılmış araç ile Test sürüşüne çıkın, tatmin olacağınıza inanmıyorum, ama içinize sinerse alın.

ne yapayim sedan dizel araç ariyorüm. focüslarin fiyati uçuk fazlada secenek yok gibi bana göre (fiyat olarak tabi)

ne yapayim sedan dizel araç ariyorüm. focüslarin fiyati uçuk fazlada secenek yok gibi bana göre (fiyat olarak tabi)

Sıfır şart değilse aracınızın dizelini alabilirsiniz.

Geri