1.3 veya 1.6 mjet linea

astra sedan dizellerin fiyati nedir arastirmadim aslinda onlara da bakabilirim. tesekkür ederim tavsiyeleriniz için

Bence araci bi kullanin derim, memnun kamlicaginiza eminim! Linea yakit konusunda iyidir, bagajida baya buyuktur, lakin aracta gorus konusu cok kotu, geri geri yanasirken baya berbat, bozuk yolda 4500 kmde yanlis okumadiniz 4500 kmde linea ic dosemelerinden gicir gocur sesler gelir!! Arabam 77 model ve cokbin kmde ama oyle bi ses daha duymus degilim:) lakin sunuda soylemeden edemicem! Periyodik bakim icin servise giderseniz linea ile, sok olur cikarsiniz!! Bisiklet tamiri gibi bi fiyat cikiyor! Servis ve yedek parca inanilmaz ucuz! Eger alicam dersenizde vergi yuku az fazla olsun ama 1.6 olsun derim sahsen bizzat kendim:)

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

ben Grande Punto kullanıyorum çok da memnunum ama Linea hakkında çok fikrim yok sanıldığı kadar kötü olduğunu da sanmıyorum açıkçası.

tek sorun bagaj ise ve aracınızdan memnunsanız size tavsiyem Port Bagaj düşünmeniz.

ya lineamı bi durun ALLAH aşkına arabacıkmı alıyonuz...ben 1.6 dizeline bindim...lineanın iyi kaçıyorda kaçıyor duramayacagım korkusu oluşuoyr bende...birde arac bana çok dar geliyor nedense gidip kendi aracınızın sedanını alın bence...en mantıklısı bu...

abarttıkları kadar kötü olmadığına emin olabilirsin.kaç kişi almış, binmiş, kullanmış ??? bunu burda sorarsan hep benzer cevap alırsın.fiat forumuna girip sormalısın birde.

Eski aracımla kaza yaptığımda Kasko firmam bana bu araçlardan bir tane kiralık olarak vermişti, 10 gün kadar kullandığım kadarıyla araç kötü değil. Tümüyle beklentilerinizle alakalı bir durum. Malzeme kalitesi olarak beklentinizi yüksek tutmazsanız, ve yüksek hızlarda kullanmazsanız pek sıkıntı yaşamazsınız. Özellikle cepheden alınan rüzgarlarda araç çok fazla savruluyor. Araç içindeki malzemeler sıcaklık farklılıklarında çok fazla gıcırdıyor.

Güvenlik ile ilgili ise hiçbirşey söyleyemem çünkü bilmiyorum.

dolu versiyonlarını alırsanız keyif verir
forumda yazna arkadaşların çoğu büyük ihtimal activ olanları görüyorlar.
dynamic plus veya emotion olanları öneririm.
otomatik versiyonun karma yakıt tüketimi şu anda 5,7 litre.
güvenlik paketlilerde esp, hillholder dahil var.
uzun yapısı nedeniyle ön ve arkada rahat seyahat imkanı verir.
bagajı devasa büyüktür.
hız sabitleme, mp3, direksiyondan kumanda, far yağmur ve ışık sensörleri gibi donanımları vardır.
1,3 90 hp multijetle vasat bir performans verir.
ayrıca ağır direksiyonu nedeniyle (elektrik desteği yok) şehiriçi ve park manevralarında sıkıntılıdır.

çok aman aman bi beklentim yok amaç genis bagaj ücüz yedek parça ve dizel olmasi. ama 1.3 degilde 1.6 dizel düsünüyorüm. aktif plas versiyonda benim enjoy donanima esit nerdeyse eksi olarak onda 2 airbag var enjoyda 4. kesinlikle opeli tütmaz bünü biliyorüm. birde 1.3 diizelleri astrada küllanilan 1.3 dizelle ayni motor.
emotion versiyonü çok iyi.... hayirlisi olsün diyelim. opele kizdigim nokta ise 1.6 dizel motor secenegiinin olmamasi.

bende nıyetlenıyorum ara ara bazı arkadasların dedıgı gıbı ne bekledıgıne balı az yaksın servısı parcası ucuz olsun bagaj falan dıyosun bence uygun motor sıkıntısı hıc duymadım 1.6 dızel yapmayan opelın kabahatıdır bu konu

Geri