1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan niko22
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

dediğim gibi gücünü belli devir üstü veren araçlara bence şart ben kullanamadım çünkü şehir içi 3 km lik bir mesafede tampon tampona kullanıyorum aracı, zaten kuvveti fazla geliyor sıkışık trafikte birde SB varken açınca çok tehlikeliydi benim için ama uzun yolda eğlenceli oluyordu araç daha çabuk gaz yiyor ve daha atak hale geliyor.Dizel ve 115 lik aracı olan arkadaşlara kesin tavsiye ederim o sollamalardaki anlık gaz yememe derdi ve kalkışlardaki o ilk kararsızlık yok oluyor bu cihazla.

Yapmayın etmeyin arkadaşlar gece gece 700lira verdirceksiniz bana. Ahh ben onu takip birde sport tusuna baglasam varya süper olur. Ömer Abi sen nediyosun sport tuşuyla daha orjinal olmazmi?

firstemperor link' Alıntı:
Yapmayın etmeyin arkadaşlar gece gece 700lira verdirceksiniz bana. Ahh ben onu takip birde sport tusuna baglasam varya süper olur. ֖mer Abi sen nediyosun sport tuşuyla daha orjinal olmazmi?
Daha orjinal olur hemde süper olur  greatt Ama  bu alet için 700 tl çok, ikinci el bulamasam almazdım mesela, hareket eden bir parça olmadığından sıfır yada ikinci el farketmez pedalla beraber oynamıyor yani takıyorsunuz duruyor yerinde.

niko22 link' Alıntı:
Daha orjinal olur hemde süper olur  greatt Ama  bu alet için 700 tl çok, ikinci el bulamasam almazdım mesela, hareket eden bir parça olmadığından sıfır yada ikinci el farketmez pedalla beraber oynamıyor yani takıyorsunuz duruyor yerinde.
Abi bulamiyorum yazdan beri bakiyorum ama yok iste bitane cikti onuda sen kaptin bakalim bekliyoruz, Ulas insignia forumlarinda satan olabilir demisti simdi onlara bakiyorum. Sport tusu buldum ben ben ama cok pahali, cikma bulucaz onuda

firstemperor link' Alıntı:
Abi bulamiyorum yazdan beri bakiyorum ama yok iste bitane cikti onuda sen kaptin bakalim bekliyoruz, Ulas insignia forumlarinda satan olabilir demisti simdi onlara bakiyorum. Sport tusu buldum ben ben ama cok pahali, cikma bulucaz onuda
Ben Mert ten aldığım egzoz ucu için bir sene beklemiştim tam umudu kestiğim anda ilanı gördüm aldım, bu sprint booster ı merak ediyordum açıkçası ama öyle aman aman illede olsun diye bişey yoktu İstanbula gidip bir taktırıp test edeyim diyordum ama üşendim 300km yol yap trafik çilesi çek 700 lira bayıl olacak iş değil, denk geldi aldık sanada hayırlıysa nasip olsun, sport tuşunun çıkması zor anca kazalı bir araçtan bulursun otoparkçı tanıdık olur alırsın yoksa gögüs sağlam kalırsa komple satarlar tek tuşu vermezler.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Benim de aracım aynı motora sahip, gerçekten videolarınızı dört gözle bekliyorum...
Maliyeti ne kadar oldu acaba, ne kadara aldınız? Teşekkürler.

hayırlı olsun

chiv link' Alıntı:
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Benim de aracım aynı motora sahip, gerçekten videolarınızı dört gözle bekliyorum...
300 tl +6,5 kargo ücretine geldi

mmtcopur link' Alıntı:
thnxx

chiv link' Alıntı:
Videoya gerek yok bence.
Taktirirsaniz aracinizda cok buyuk fark hissedeceksiniz.
Taktirmaya deger yani.
Tabiii 600-700 tl de verilmez.
Bulursaniz 2. El alin yari fiyatina.

BÜLENT link' Alıntı:
Videoya gerek yok bence.
Taktirirsaniz aracinizda cok buyuk fark hissedeceksiniz.
Taktirmaya deger yani.
Tabiii 600-700 tl de verilmez.
Bulursaniz 2. El alin yari fiyatina.

Aslında dediğiniz doğru videoda belki pek fark hissedemeyeceğiz. Gaz pedalı tepkilerini hissetmek önemli.

Geri