1.6 136 hp Astra CDTİ Test

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinir oluyom la böyle adamlara :D
ben hondada çalışırken bazen ben test e çıkıyodum,yeminle böyle biri gelse yassah gardaşım yassah derdim 40 km yi geçirmezdim :)cins değilmi sizcede ??? yada benmi çok aykırıyım ?? buna cevap istiorem..

ama kafama uyan güzel abiler veya kardeşler geldimi baaaaas la bass diyodum:D redline redline değiştir bas al ciğerini,arabayı böylemi deniyonuz diyodum çok hoşlarına gidiyodu :D:D

biride usta bas bas diyon da ben çekiniyom dedi sen bi gazlasana ben yanında otursam yeter dedi :D adam içeri girdiğinde satışçı ablaya demiş alıyoruuuum :)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu motoru bende çok merak ediyorum. teknik veriler çok iyi. en kısa zamanda gidip test etmeyi düşünüyorum. piyasada yeterli talebi göreceğini düşünüyorum. fiyatları abartı bir fark olmamış 1.3 cdti'ye göre. kurdan ve ötv'den kaynaklı bi şişkinlik var fiyatlarında.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DPF KAT EGR iptal bir de yazılımı çaktınmı oooh oh en azından 160 hp :D

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DPF KAT EGR iptal bir de yazılımı çaktınmı oooh oh en azından 160 hp :D

eğer değerleri yazılımla değilde imalattan 136 hp motorsa o yazdıklarına gerek yok sadece yazılımla o değerleri yakalarsın zaten. bizim i30 ları 128 hp.den yazılımla sıkıntısız 150-160 hp. lere çıkarıyorlar.
ektradan dediklerini de yaparsan tabi çok daha rahat çalışır makine.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinir oluyom la böyle adamlara :D
ben hondada çalışırken bazen ben test e çıkıyodum,yeminle böyle biri gelse yassah gardaşım yassah derdim 40 km yi geçirmezdim :)cins değilmi sizcede ??? yada benmi çok aykırıyım ?? buna cevap istiorem..

ama kafama uyan güzel abiler veya kardeşler geldimi baaaaas la bass diyodum:D redline redline değiştir bas al ciğerini,arabayı böylemi deniyonuz diyodum çok hoşlarına gidiyodu :D:D

biride usta bas bas diyon da ben çekiniyom dedi sen bi gazlasana ben yanında otursam yeter dedi :D adam içeri girdiğinde satışçı ablaya demiş alıyoruuuum :)
Yan yoldan Expo tarafına giderkenki yaprak kavşağın virajına tam gaz gir abi birşey olmaz diyen !! arkadaş senmisin yoksam :rakir::rakir: Yıllardır merak ederdim :sopa::D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yan yoldan Expo tarafına giderkenki yaprak kavşağın virajına tam gaz gir abi birşey olmaz diyen !! arkadaş senmisin yoksam :rakir::rakir: Yıllardır merak ederdim :sopa::D
abi benimdir vallahi,hele bi hoşuma giderdiki milleti virajda sıkıştırmak o arka sütçüler yoluydu heralde :D:D o arada güzel asılıyoduk...

basbasbasbas yapıyodum viraja dağru gelirken renkleri gidiyodu :) e utanıyolardıda giremiyecez yada giripte çıkamayacaz diye :D

ama aralarından bitanesi yok a.q. demişti :D

yav napıyon dinçer abi yav :):)