1. vites 80 km normalmi

e46 kasa çok 320ye bindim daha göremedim 80 yapanını 1. vitesde... otomatiklerini bilmiyorum belki onlar yapıyor olabilir ama triptonic olanları da dahil manuelleri yapmıyor bunu...
aracım e 36 kasaydı gozumle gordum tam 80 degıldır 79 dur belkı ama gordum sızın bındıklerınızden farklı demek benım arabm :P

kadran kalibre edilmemiş gibi geldi bana. 1. vites 50 2. vites 100 3. vites 140 km olabilir.. 30 km lik bir sapma payı o yaştaki ve yaştaki kadran yayına sahip araç için normaldir sanırım.

kadran kalibre edilmemiş gibi geldi bana. 1. vites 50 2. vites 100 3. vites 140 km olabilir.. 30 km lik bir sapma payı o yaştaki ve yaştaki kadran yayına sahip araç için normaldir sanırım.

bu aractan (videodakini değil tabii ki) arkadaşım sıfır aldı. sık sık bende kullanıyordum. dediğiniz durum ancak fabrikasyon hatası olabilir :)

aracım e 36 kasaydı gozumle gordum tam 80 degıldır 79 dur belkı ama gordum sızın bındıklerınızden farklı demek benım arabm :P

youtubedan baktım böle birşey görmedim... sölediğim gibi çok fazla e46 sürdüm aam e36 kullanmadım ama o kadar yapacağını hala sanmıyorum... görmüş olabilirsin kadranda hata vardır... bmwler genelde seri kalkış için ilk vitesleri kısadır... 1.vitesleri genelde 50-55 arasında biter extreme güçlü olanları dışında buradan da bir 320i ye bakabilirsini
http://www.youtube.com/watch?v=MS-HiwJ5pEA

genede çok kesin iddia etmiyorum belki sizin şanzuman vs değiştirmişlerdir ondan dolayı bu kadar gereksiz uzamış ve arabanın performansını öldürmüş olabilirler...

tam anlamam ama devre kesıcı flaan ıptal arabada yanı zten e 36 kasaların motoru e 46 cok daha ıy sızın dedıgınızde olabılır yanı kadran ole gosterıyodu ısteyerekte yapmadım acemılıkten :) e36 tavsıye ederım cok zevklı :)

genede çok kesin iddia etmiyorum belki sizin şanzuman vs değiştirmişlerdir ondan dolayı bu kadar gereksiz uzamış ve arabanın performansını öldürmüş olabilirler...
dedıgım gıbı cok anlamıyorum performansıda gayet ıy arab 260 yapıyordu daha ne yapsın ucayımmı :P

tam anlamam ama devre kesıcı flaan ıptal arabada yanı zten e 36 kasaların motoru e 46 cok daha ıy sızın dedıgınızde olabılır yanı kadran ole gosterıyodu ısteyerekte yapmadım acemılıkten :) e36 tavsıye ederım cok zevklı :)

devir kesici iptal oldu diye 10-15bin devir çevirmez zaten arabalar çok fazla artırmaz hızınızı devir kesicinin iptal olması... %15-20 max artırır en extreme olanları.... 1. vitesdeki son hızı motor ile değil şanzuman ile alakalıdır zaten... açıkcası e36 ve e46 motorları ile ilgili yeterli bilgim yok hangisi daha iyi bilmiyorum ama bmw dediğim 330dan aşşağı olmayacak gerisi adam gibi gitmiyor bence... en azından beni tatmin etmiyorlar... ama bmwler arkadan itiş olduğu için sürmesi çok daha zevkli....

Geri