13 Mart 2011 - Astra J 1. İstanbul Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 13 Mart 2011 - Astra J 1. İstanbul Buluşması

salihcaglayan link' Alıntı:
Bence kart yapmak daha mantıklı. Gördüğümüz park halindeki araçların sileceklere falan sıkıştırırız. Stickerdan daha faydalı olabilir.

evet benim aklıma da gelmedi değil aslında
şu an bildiğiniz üzere Türkiye'deki tek astra j sitesiyiz, daha çok kullanıcaya ulaşabilirsek
daha fazla bilgi paylaşımı daha fazla organizasyonlar yapma imkanımız olur

NewPa1n link' Alıntı:
arabanın arkasına yazdırcam "Opelsizasla saolsun" :D

arka cama komple kaplayacak şekilde ve çapraz pozisyonda yazın lütfen sonunada 3 tane nokta  ;D

NewPa1n link' Alıntı:
arabanın arkasına yazdırcam "Opelsizasla saolsun" :D

evet sağolsun çünkü tüm sorunlarımızı bu şekilde çözüyoruz

Servis açıcaz yakında çünkü hepinizin ne istediğini çok iyi biliyoruz :)

drwaverunner link' Alıntı:
Servis açıcaz yakında çünkü hepinizin ne istediğini çok iyi biliyoruz :)

aslında çok şey istemiyoruz

sadece biraz ilgi

Herkeze Merhabalar

Buluşmaya az kaldı denebilir, durumu değişen arkadaşlar varsa bildirsinler değiştirelim hemen.

saygılar

Arkadaşlar,

Buluşmanın içeriği olaraktan kafamda farklı bir alternatif var.

Sizlerden ricam bana uygun veya uygun değil şeklinde acil bir geri dönüş yapmanız. Bu geri dönüşler neticesinde mekan, fiyat vs. işleri ile bir süre ilgilenmem gerekecek. Bu konuda bana yardımcı olabilmeniz için sizlerden acil geri dönüş bekliyorum.

Alternatif: Şehir dışından gelecek olan arkadaşların yolunu kısaltmak adına ve araçlarımızla bir süre beraber seyahat etmek adına yapılacak organizasyonun İzmit-Maşukiye'de olması şeklinde kafamda bir düşünce var. İstanbul'da saat 11 gibi buluşulup araçlarımızın başında 1-1,5 saat tanışıp, konuşup İzmite doğru yola çıksak orada öğle yemeği yesek sohbetimize devam etsek. Ya da daha erken saatlerde buluşup sabah kahvaltısına da İzmit’e gidebiliriz.

Organizasyonu İzmit'te mi yoksa İstanbul'da mı yapalım? Grup olarak yolculuk gerçekten keyifli oluyor :)

Katılımcıların fikirlerini de 1. sayfada kullanıcı adlarının yanına güncelleyeceğim.

Çok güzel bir fikir fakat oğlumla gelecek olmam ve onun uyku vs durumunu düşündüğümde ancak sabah saatlerindeki tanışma toplantısına gelebilirim.

ercub link' Alıntı:
Çok güzel bir fikir fakat oğlumla gelecek olmam ve onun uyku vs durumunu düşündüğümde ancak sabah saatlerindeki tanışma toplantısına gelebilirim.

Sn. Ercub,

Sizi uygun değil diye işaretliyorum. İstanbul içi bir aktivite olursa ama sadece tanışma toplantısına (araçlarla herkes biraraya gelince 1-1,5 saat sohbet edip fotoğraf çekeriz) gelmeyeceksiniz doğru mu anlıyorum?

Böyle tek tek detaylı olarak sorucağım herkese, beni mazur görün :) Düzgün bir buluşma olsun istiyorum.

doğrudur sn.drwaverunner.   

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri