13 Mart 2011 - Astra J 1. İstanbul Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 13 Mart 2011 - Astra J 1. İstanbul Buluşması

trk_187 link' Alıntı:
Sn. Drwaverunner, organizasyonla ilgili detayı sonraki tarihlerde mi paylaşacaksınız? bir de aracım gelmemesine ragmen teknik veriler kısmına bilgi girişi yaptım.  038byes

Sn. trk_187,

Detayları daha sonra paylaşacağım. Detaylar üzerinde biraz çalışmak gerekecek. Mekanla konuşup katılım sayısına göre indirim, pazarlık, otopark sorunu tarzında görüşmeler yapılacak.

Sizlerden ricam 13 Mart için bir program yapmamanız ve deponuzun dolu olması :) Bir de hava güzel olsun :)

Sn. Alahan1963,

İsteğiniz üzere sizi de geliyor diye işaretledim.

Sn.Drwaverunner,
"Geliyor" yerine "koşarak geliyor" olarak işaretlerseniz daha çok sevinirim. thnxx

Sn.Drwaverunner,

Beklenen buluşmaya kesinlikle katılmayı düşünüyorum 1 aydır forumu takip edemedim şehirdışındaydım. şuan bile hala konuları okumakla meşgulum diyebilirim baya mesaj var.

Saygılar.

Sn. Hüseyintekin,

Listeye sizi de geliyor diye ekliyorum :)

Çalışma sistemimde herhangi bir değişiklik olmazsa 13 ünde malesef çalışıyorum:(( 12 sinde yapılsa diğer arkdaşlara uyar mı acaba?

Gökhan_55 link' Alıntı:
Çalışma sistemimde herhangi bir değişiklik olmazsa 13 ünde malesef çalışıyorum:(( 12 sinde yapılsa diğer arkdaşlara uyar mı acaba?

Sn. Gökhan_55,

Bu değişiklik olayını bence şu anda gündeme getirmeyelim neden:

Şu anda Pazar gününe tamam diyenler oldu ama buluşma tarihine kadar tahmin ediyorum ki birçok revizyon isteği olacaktır. Buna ben de dahilim. Şimdiden bişey kestirmek zor.

O nedenle buluşma tarihine 1 hafta kala cumartesi için toplam uygunluk rakamına bakarız, pazar için de toplam uygunluk rakamına bakarız, şehirdışından gelecek arkadaşların

durumuna bakarız ona göre bir karar veririz. Şimdiden herkes Cumartesi olur dese bile bu netleşmeyecek. Biraz daha bekleyelim. En azından isteklileri görelim.

PS: Cumartesi çalışan kesim sayısı Pazar günü çalışanlara göre daha çok olacaktır. Bunu da gözönüne almak lazım.

buluşma gününe kadar Sticker de hazır olursa reklamcı arkadaşım var bastırır getiririm herkes yapıştırır.

Bu buluşmayı baya bi merak ediyorum,umarım herkes katılmaya çalışır bende dahil  005hihih

bence İstanbuldaki tüm arkadaşlar katılabilirlerse mükemmel bir buluşma olur 045thumbsup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri