17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tarih kesinleşti eğer bir aksilik yada itiraz söz konusu olmaz ise 17 ağustosta ADALAND de gidiyoruz ;) Bekleriz...

Bir iki güne kadar tam fiyat buluşma yeri konvoyların izmirden hareket saatlerinide yazıcam ;)

abi benide yaz onur_arslan_59 söke de olupta gelmemek ayıp olur:)

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )

2-Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )

3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

4-setapxxx+1

5-Baycanbb

6-impact ft batu

7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)............? :confused: :confused: :alkis:

8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

9-Ksk&aslı ( ilave etmeyi unutmuşuz da)

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

11-onur_arslan

12-..........??

katılım beklioruusss :)

baylar bayanlar bu arada çeşme yat turuna benm fotolardan bi kaç tane ekledim .. çağrıcım :)

Gördüm umutcum ama beni yakalayamamışsın.Bizim gruptan belli sayıda insan aşağıda fotografta ama ben yokum :)
Muhtemelen alt kattaydım yada denize giriyordum. :)
Sen Adaland buluşmasınada casus gelip havuzların arasındaki ağaçların arasına kendini kamufle edip yine böyle fotolarla gelmede yine :)

Bu arada Ön buluşma için hala ses seda yok kimseden.Bi kaç kişi daha söylesin geliceğini gün mekan yazalım..Ondan şimdi tarih konusunda emrivaki yapmak istemedim,katılıcak arkadaşlar tarih hakkında fikirlerini sunarlarsa sevinirim... :)

bi kaç kişi var gibi.. ama ses yok... yuxell abijim gelirsin diimmii?? dün konuşuoduk :)

çarş. 20.00 diyelim 30.07.2008

tarih uygun mudur arkadaşlar ya da başka tarih önerisi olan ??

arkadaşlar 30u değilde 31 olsa olurmu olursa bende varım hertürlü semaveri kapıp geliyorum:)bu arada çağrı sen mesaj yazmasan ben göremicekdim babaın biraz sağlık sorunları arttıda :( mesaj için tşk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri