17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
___GÜNCEL LİSTE___

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )

2-Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )

3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

4-setapxxx+1

5-Baycanbb

6-impact ft batu

7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)............? :confused: :confused: :alkis:

8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

9-Ksk&aslı ( ilave etmeyi unutmuşuz da)

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

11-onur_arslan

12-Burack+2

13-Tansugurler+1

14-Setapxxx+1

15-??????????

Evet arkadaşlar başkaaaa :alkis:

Vın vınnnnn :)
Abi nası oldu sıralın kaç yakıosun km de karlı olcakmı bu sefer geliş sana inşallah :)
Şehirler arası babam gitti geldi daha ayarsız ama 145 ykrş yakmış..

bana bulaşmasın da :D
bende geliyorum tansugurler+1
Gel ne olursan ol yine de gel..:DSenin hakkından başar gelir nasıl olsa..

bu sefer biz karlı olucaz bu işten
Orası kesin..

Bende şimdi sana mesaj atıcaktım dicektim ne oldu gelmiyomusun başar geldi die ürktünmü diye :kop: :kop: :kop:
Korkuyorlar ondan.

Nası anlamadım :) Tek arabamı gelceksiniz dicemde şimdi dank etti kuşadası aydın hesabı :) ...

Kışında İzmire spile bekliyoruz yannız o zamanda bize kar olucak....

Bu arada erkenbelki ama spilde kalırız bir haftasonu ahşap evlerde anaaaam ne organizasyon olur be....

Neyse şimdi bırakın karı buzu Kuşadası şahane :D
Siz bi denizliye gelsenize.

orda kalacak yer warsa fiyat alınabilr mi mümkünse en azından kalacak olanlara fikir olur

___GÜNCEL LİSTE___

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )

2-Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )

3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

4-setapxxx+1

5-Baycanbb

6-impact ft batu

7- BERKSANCAR (tarihte çalışmazsam)............? :confused: :confused: :alkis:

8-NİGHTBOY (%90 gelirim bu sefer tabii aksilik çıkmassa )

9-Ksk&aslı ( ilave etmeyi unutmuşuz da)

10-umutkaragun ( tuğba&umut)

11-onur_arslan

12-Burack+2

13-Tansugurler+1

14-Setapxxx+1

15-Mahir+1

16-Bahadır+1

Adaland olması taraftarıyız

Herkes öyle Mahir abi sonucta daha büyük ve bariz daha eğlenceli bir yer ;) Bahadır abi ile sen yanınızda birer kişimi geliyorsunuz.Bahadır abinin arkadaşlarıda vardı onlar gelicekmi acaba?

Şöyle olabilir fiyat alırız uygun kalıcaklar kesinleştirirse zaten daha çoook zaman var rezervasyonlarımızı yaptırır cumartesiden gideriz.Kalmıcak grubu yine Başar filanda kalmazsa takar peşine getirir :D Kuşadasında buluşur sabahına gideriz yani ben kaldığım sürece kalan biri varsa topluca o gece eğlenmeye filanda gideriz yaparız güzel birşeyler ;)

Bu perdeci Ercan abiyle görüşeniniz oldu mu ya.. Ondan ses seda yok..Ercan abi gene bahadırla beraber mi gelir...
Ayrıca Benim cumartesi akşamı gelmem zor ama heryolu denerim..Gelirsem de orda pansiyonda veya bir apart tutup hep bir yerde de kalabilriz..Sabaha kadar muhabbet sohbet.. Bence en güzeli APART.Hiç olmazsa oraya boşu boşuna bir sürü para vermeyiz..Hem saten biz oraya eğlenmeye ve birbirimizi görmeye geliyoz..Sizce de uygunsa öle yapalım derim..Malum bütçeyi de zorlamamak lazım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri