18 jant 1.3 astra h

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sernes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
acaba 17 mi taktırsam yaa 18daha güzel duruyo ama 17de daha sağlıklı olur sanırım dimi

17" jant alacaksan ve aracına spor yay takmayacaksan jant seçimini çok iyi yapmalısın.Aksi takdirde görüntüyü çok bozuyor.Emanet gibi duruyor arabada jantlar.O ebatta tavsiyem 5 kol jant kombinasyonları olur.Krom ya da siyah jant kötü durur.

bence bu 112 konusunda adnan hakan kardeşlerin dediklerini dikkate alın cok tecrübeliler.ben sadece araç kullanmayı bilirim başka hiçbişey bilmem :D ama 1sene aralıksız 18 jantla kullandım aracı ne rota girdim nede baska bişeye.hemde cok hor kullandım bana mısın demedi ama belkide bu benim sansımdı bilemem :D

acaba 17 mi taktırsam yaa 18daha güzel duruyo ama 17de daha sağlıklı olur sanırım dimi
serdar 17" al kardeşim hem aracı yormaz hemde 16 inç fazla değer kaybetmiyorsun birde 3.5 yay takacaksın her türlü 17" derim 18"+yay sorun yaşarsın herkimse sorun yaşamazsın desede ben bizzat şahit oldum astrada 18 inç+yay arka 3 kişi tombul arka her türlü sürter sonra sorunlardanbaşını kaldıramazsın

Bu jantlara bulaşma bence replika gibi duruyor ne olduğu belirsiz. Bana da çoğu yer 5X112 nin sorunsuz olacağını söyledi ama 5*110 bence en sağlıklısı. 17'' düşünüyorsan opel in orjinal yıldız jantları veya OPC jantları araca çok yakışıyor

serdar 17" al kardeşim hem aracı yormaz hemde 16 inç fazla değer kaybetmiyorsun birde 3.5 yay takacaksın her türlü 17" derim 18"+yay sorun yaşarsın herkimse sorun yaşamazsın desede ben bizzat şahit oldum astrada 18 inç+yay arka 3 kişi tombul arka her türlü sürter sonra sorunlardanbaşını kaldıramazsın

tombulları bul getirde benim araçta sürtsün bakalım:) bitanede bagaja alırız.etrafımda 3 tane 5cm yay ve jantlı astra h var.sürtme gibi bir şey söz konusu değil.Dikkatli sürücüysen, konfor senin için problem değilse gönül rahatlığı ile jantını da yayınıda taktır.

Son düzenleme:
adnan öyle diyorsunda.. piyasada stock astralar yolda giderken inceliyorum 80km üstü yaylı gibi yere yakın gidiyor zaten.. 5cm yay nasıl arkaya 3 tombul ve 120yle falan giderken nasıl sürtme yapmaz bende merak ediyorum..

deneyelim bigun senin araçta hehe :D

safa ben denedim zaten:) hemde defalarca.Arkaya 4 kişi sıkıştı.2 bayan, 2 erkek.Erkekler 70 er kg dan 140.bayanlarıda 50 den hesaplasan 100.Bu şekilde E-5 te yaylana yaylana gidiyodum.Hatta çok konforlu olmuştu yaylandıgını hissediyordum arabanın.Hadi burda yük azdı diyelim.okul dönüşü arka koltukta 2 arkadaş bagaj full tavana kadar 430 km yol geldim.Yine sürtmedi.Bunun yanında benim baba 130 kg çekiyo.Ailece toplanıldığında araba yine full oluyo.Daha sürtme sesi ile karşılaşmadım.
yay jant alacaklara engel olmasın sürtme mürtme yok rahat olsunlar:)

bugun ben bu jantta baktım 17" komho lastikle 1500 tl istediler.

RC RACING 1043-01

Geri