18 Mart İzmir Drag Day V2!!

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ülkü yarış pisti sahibleri para basıyor ama araç sahiblerine plastik kupa veriyor aydından bizçok katıldık yarışlara ege opel olarak ast gsi ile her yarış sonrası şanzuman değiştirdik maliyeti 500 tl en az ama pistin verdiği tekrarlıyorum plastik kupa sömürmekten başka bişey değil tamam sonuçta isteyen gelmeyebilir ama gelenide bişeyler vermek gerekiyor dimi bu yüzden katılmıyoruz şunu bile yapsalar sürücülere kayıt esnasında fiş verip yemek verebilirler ama oda para ve çok pahalı yemek yiyorsunuz yani paran ve araban ile zarar ediyorsun kusura bakmayın ama yazma gereği duydum.

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ülkü yarış pisti sahibleri para basıyor ama araç sahiblerine plastik kupa veriyor aydından bizçok katıldık yarışlara ege opel olarak ast gsi ile her yarış sonrası şanzuman değiştirdik maliyeti 500 tl en az ama pistin verdiği tekrarlıyorum plastik kupa sömürmekten başka bişey değil tamam sonuçta isteyen gelmeyebilir ama gelenide bişeyler vermek gerekiyor dimi bu yüzden katılmıyoruz şunu bile yapsalar sürücülere kayıt esnasında fiş verip yemek verebilirler ama oda para ve çok pahalı yemek yiyorsunuz yani paran ve araban ile zarar ediyorsun kusura bakmayın ama yazma gereği duydum.

abicim dediğin gibi sadece bi kupa ama bizde ki de sigara gibi vazgeçilmez hal almış farklı bi tutku pistte bütün sinir stres sıkıntı herşeyi atıosun o anda aldığım haz ı bana hiç bişi vermio sonuç ve ödül ne olursa olsun gözüm kapalı gidiyorum..

Ama tabiki katılımcılardan aldıklarıyla karşılığında verdikleri arasında uçurumlar var.. 2008 de aldığım ikincilik sonucu pedal kiti ve tshirt almıştm mesela komik!! :confused:

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala bi bilgi yok.. :)

Ekli dosyalar

• dragday.jpg
    dragday.jpg
    20.4 KB · Görüntüleme: 19

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ve nihayetttt... :bir:

dragday.jpg

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bakalım hayırlısı kardeşim bi gitde ye şunları :D

bakıcaz kanka bi önce ki ayakta söylentilere göre turbo şahini ferrari ve porsche la kaldırmışlar saçma geldi belkide şehir efsanesidir.. :D öyle bi pozisyon olmazsa sıkıntı olmicak inş.. :sopa:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hacim,sınıflandırmasından dolayı,süre sıralaması var.
o yüzden turbo şahinde olur bis te olur.
süreleri yakınsa kalkarlar elbette.

let'in dragta sonuç vermesi zor ama başarılar elbette.

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hacim,sınıflandırmasından dolayı,süre sıralaması var.
o yüzden turbo şahinde olur bis te olur.
süreleri yakınsa kalkarlar elbette.

let'in dragta sonuç vermesi zor ama başarılar elbette.

Sınıf 7 - Super Pro Drag (11 saniye altı) muhtemelen bu kategoride kaldırcaklar..
süreleri belli araçların kaldırılması bana biraz garip gelio bence süre usulu deilde araç cc sine göre yapılması daha mantıklı.. mesela 1.6 bi araca yükleyebildiğin kadar yükle 1600cc de yarışması lazım modda sınır yok çünkü moduna güvenen gelicek ama 11sn nin altında gelicek araç çok 5sn ile 11sn arasında inanılmaz bi güç farkı olucaktır..
Neyse gene de yarışmak güzel.. :)