19Mayısta nerelere gitmeli?

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Assos taraflarını düşünüyoruz ama fikirlere de açığız:) kuzey ege de sessiz sakin gezip dolaşmak istiyoruz. tavsiyelerinizi, önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çeşmeye gidin o halde zaten çeşme en kalabalık halinde bile tenha bana göre :D tam kafa dinlemelik ,ya da didim güzel oraya gidin ama ben olsa cunda adasına giderdim

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Assos taraflarını düşünüyoruz ama fikirlere de açığız:) kuzey ege de sessiz sakin gezip dolaşmak istiyoruz. tavsiyelerinizi, önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :)

Asos inanılmaz güzel bir yer, kesinlikle tavsiye ederim.. Bu mevsimde belki deniz suyu biraz serin olabilir ancak çok sakin ve huzur dolu tatil yapabilirsiniz..

Hatta günü birlik Çanakkale'ye geçip, Şehitlik'leri de gezmiş olursunuz..

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çeşmeye gidin o halde zaten çeşme en kalabalık halinde bile tenha bana göre :D tam kafa dinlemelik ,ya da didim güzel oraya gidin ama ben olsa cunda adasına giderdim

Cengiz abi o kadar güneye inesimiz yok :) ama Cunda da değerlendirilebilir. uygun ve güzel pansiyonlar var mı o taraflarda ? ayvalıkta bir sarımsaklı plajını bilirim o kadar :D

Amacımız denizden çok huzur ve sakinlik Efe o yüzden problem yok :) oradan etrafa dağılıp gezmek çok sıkıntı olur mu diye düşünmekteyim. bir de bir sürü motel aradım hiç biri telefonunu açmıyor fiyatta alamıyorum iyi mi :D

Son düzenleme:

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi o kadar güneye inesimiz yok :) ama Cunda da değerlendirilebilir. uygun ve güzel pansiyonlar var mı o taraflarda ? ayvalıkta bir sarımsaklı plajını bilirim o kadar :D

Bir üstteki mesajı aynı anda yazmışız oyüzden tekrar bir mesaj yazayım..

Cunda adasıda bence çok güzel bir yer.. Dediğiniz gibi ufak butik pansiyon ve oteller mevcut.. Kaldığınız süre boyunca hem Asos'ta hemde Cunda'da balığa doyarsınız :) Eğer arabanızla giderseniz bence Asos.. Ancak otobüs ile giderseniz Cunda..

Asos'un konumu itibariyle çevresinde birçok zengin tarihi yer mevcut.. Ancak Cunda adasında pek öyle tarihi veya ilgi çekici yerler yok malesef.. Sadece Ayvalık'a gidersiniz okadar..

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir üstteki mesajı aynı anda yazmışız oyüzden tekrar bir mesaj yazayım..

Cunda adasıda bence çok güzel bir yer.. Dediğiniz gibi ufak butik pansiyon ve oteller mevcut.. Kaldığınız süre boyunca hem Asos'ta hemde Cunda'da balığa doyarsınız :) Eğer arabanızla giderseniz bence Asos.. Ancak otobüs ile giderseniz Cunda..

Asos'un konumu itibariyle çevresinde birçok zengin tarihi yer mevcut.. Ancak Cunda adasında pek öyle tarihi veya ilgi çekici yerler yok malesef.. Sadece Ayvalık'a gidersiniz okadar..

Arabayla gideceğiz :) o zaman Assos'a yönelmek daha mantıklı sanki. öyle bodoslama gidip kafamıza göre bir yer bulup kalmak mı dersin yoksa şimdiden internetten bakıp rezervasyon yaptırmak mı? :) gerçi 19mayıs olduğu için hava da güzel olursa kalabalık olabilir.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

COSMO.55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelin bodruma gidelim kamp yaparız orda:)kop kop:kop::kop: