2.0 cd & 2.5 cdx

:) otomatik vitesteki tek sorun kullanıcıdır. eğer şanzıman yağını zamanında değiştirmezsen aracı normal kullanımlarda D konumunda değilde 1-2-3 de kullanırsan (1-2-3 vitesleri romork çekme yada çok yüksek eğimli rampalarda kalkış için veya aracın sürekli vites değiştirmesini önlemek için kullanılmalıdır) sana sorun çıkarmaz. sana tavsiyem min.98 model temiz bir araç bulup alman olacaktır.

:) kullanıcı her zaman sorun zaten, bilmediğimizden kendi kendimize bişeyler yazıp oynuyoruz. aydınlattığın için teşekkür ederim

Bu arada her turlu parcasida mevcut. Ben antalyada sıkıntı çekmedim hiç. Ayrıca istanbuldada parçacım var istediğim bir şey olursa gönderiyor ama şükür daha bir.şey lazım olmadı.

Selamünaleyküm kardeşler siteye yeni üye oldum.aşağı yukarı 2 ay önce 2.5 cdx aldım.bayramın 1.günü trafik kazası yaptım.araç 80 metre falan uçurumdan aşagı gitti.Allah.a çok şükür ufak tefek sıyraklarla atlattım.inanın opel cok sağlam bir arabaymış.nasib olursa aracı yaptırmak istiyorum.parça ve teknik konularda yardımcı olursanız sevinirim...saygılar

Selamünaleyküm kardeşler siteye yeni üye oldum.aşağı yukarı 2 ay önce 2.5 cdx aldım.bayramın 1.günü trafik kazası yaptım.araç 80 metre falan uçurumdan aşagı gitti.Allah.a çok şükür ufak tefek sıyraklarla atlattım.inanın opel cok sağlam bir arabaymış.nasib olursa aracı yaptırmak istiyorum.parça ve teknik konularda yardımcı olursanız sevinirim...saygılar

kardeşim çok geçmiş olsun 80 metre aşağı gitti sizde de bişey yok arabada yapılabilir durumda öylemi Allah korumuş kardeşim verilmiş sadakanız varmış

Geri