2. el uçuk fiyatlar ve gerçek piyasa

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan usta...
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar iyi hoş araç almaya karar verdik astra cd düşünüyorum ama bu fiyatlar a akıl sır ermiyo 98 model 200.000 de araçlara bile 20.000 liradan aşağı istemiyolar temiz muayyer hatasız emsalsiz masrafsız vs vs. arastırıyosun bisürü arızası çıkıyo 2000 model astra cd ye karar verdim gerçek piyasayı bilenler lütfen 160 bin ve asası 2000 model astra cd ye en fazla ne kadar vermelıyım beklıyorum cevapları teşekkürler ...

Bende 94model vectra cd benzinli aracıma 12500 istedim 2 ay ilanda kaldı arayan olmadı bu hafta 10250 e zor sattım sattıktan sonrada Allah'a şükrettim.birdaha eski araba almam o nedenle gerçek rakam müşteriyle satıcı karşı karşıya geldiğinde ortaya çıkıyor bakmayın öyle 20-22 yazdıklarına bir önemi yok kimse 2000 model astraya altından olsa 20 vermez.Siz siz olun bütçeniz doğrultusunda alabileceğiniz en genç arabayı alın,yani yaşlılara yer yok.

Bende 94model vectra cd benzinli aracıma 12500 istedim 2 ay ilanda kaldı arayan olmadı bu hafta 10250 e zor sattım sattıktan sonrada Allah'a şükrettim.birdaha eski araba almam o nedenle gerçek rakam müşteriyle satıcı karşı karşıya geldiğinde ortaya çıkıyor bakmayın öyle 20-22 yazdıklarına bir önemi yok kimse 2000 model astraya altından olsa 20 vermez.Siz siz olun bütçeniz doğrultusunda alabileceğiniz en genç arabayı alın,yani yaşlılara yer yok.

1 hafta once 98 model 125 bınde yazıyodu sorunsuz dıye 18800 yazmıs bıkac arızası cıktı ona ragen 18 den asa vermedı bende 17500 vermıstım 2000 model astraya kaç lira verilmeli peki en fazla

eğer araç orijinal ise boya olabilir çok takılmamak lazım model malum ama değişen yoksa ve araba diriyse yani ezilmemiş ise en fazla 16500 - 17000 daha fazla yapmaz

haklısınız hocam ama vermıyo ıste adamlar 23.500 yazmıs 190 bınde 98 model araca adam nasıl pazarlık yapıcaksınkı bu adamla 17500 verdım 98 model masraflı araca vermedı adam

Ferhat kardeşim onlar tok satıcı acele etme gerçek satıcı bulursan çok daha temizini çok daha ucuza bulursun.
ben 2010 yılında 2004 model H kasa 45000 km garaj arabası buldum çizik yok arabada (22 bin lira) ama 15 dakikayla kaçırdım nasip değilmiş acele etme

haklısın hocam tesekkur ederım yaz basından berı takıp edıyorum pıyasayı gıttıkce artıyo 6 7 sene once 14 e aldıgı aracı ama 19 a satmaya calısıyo onca kullanıp yıpratmasına ragmen akıl alır gıbı degıl en mantıklısı beklemek dedıgınız gıbı kısmet işi bu iş çok tesekkur ederım

16500-17000 makul bir fiyat 98-2000 astra cd için.O da temiz olmak kaydıyla.Malum para kolay kazanılmıyor.

evet para kolay kazanılmıyo malesef hayırlısı dıyelım aceleye gerek yok tok alıcıyız bızde :)

Geri