2000 astra g den sonra 2000 vectra cdx almak istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sssguler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 2000 model astra gl 1,6 16v 200.000 km de araç var. Yakın bir akrabamızda da 2000 model vectra cdx 2,0 16v 120.000 km de. Dün duydum aracını satacakmış, fiyat olarak da 18000 tl istiyor. Sizce fiyat izmir piyasasına göre nasıl? Çünkü yakınım olduğu için pazarlık şansım da olmayacak. Vectra cdx i almamın bana avantajları ve dezavantajları neler olacaktır sizce? Araç modelinin en iyisi, Sunroof lu filan.. Üzerinde brc marka sıralı tüp var. Şimdiden cevaplar için teşekkürler....

ödediğiniz vergi artacak. ama bunun yanında konfor da artacak. vectra sınıf olarak biliyorsunuz astradan bir üst basamakta. yani içi daha geniş tam bir uzun yol arabası. eğer 2. bir araba alma şansım olsa şehir içinde binmek için küçük motorlu bir araç alır ve cdx'imi sadece uzun yola giderken kullanmayı isterdim. neden? malesef yakıt... tabi şunuda söylemeden edemeyeceğim. yakıyor yakmasına ama hakkını vererek yakıyor. ama şehir içinde fazla gerekli değil bence. sizin aracınız 200000kmde ve diğer araç 120000kmde arada 80000km gibi büyük bir fark var. bu sizin seçiminiz için bir artı. genelde üst sınıf araçların kmsi fazla olur ama bu ender durumlardan biri. bence güzel bir değerlendirme... madem tanıdığınızda araç eğer gerçekten o şahsa güveniyorsanız alın derim...

Araç Eşimin abisinde. Benim tek tereddütüm yakıt ve yedek parça fiyatları. Diğer konularda haklısı. Çok farkeder mi acaba?
Bu arada üzerinde BRC marka sıralı sistem var.

bence 18000 fazla fiyat iyi araştırırsan 16000-17500 arası bulabilirsiniz ne olursa olsun 2000 motor bi araç alıyorsunuz yüksek motor. benim arkadsım gri renkte cdx aldı 16900a lpg li ve gayet temiz bi aractı denk getirmek önemli. hayırlı alışverişler

Şahsen ben olsam amam. Sonuçta aynı malzemeler, aynı yıpranmışlık vs vs. Vectra C veya astra H olsa tamam ama 2000 model araba değişimi o kadar da fark yaratmaz

Ben de kararsız kaldım zaten. Bi yanda konforlu bir araba ama aynı model km si düşük. Acaba 1-2 sene daha bekleyip 2005-2006 model bi araç mı alsam? hangisi mantıklı bilemedim.

Ben de kararsız kaldım zaten. Bi yanda konforlu bir araba ama aynı model km si düşük. Acaba 1-2 sene daha bekleyip 2005-2006 model bi araç mı alsam? hangisi mantıklı bilemedim.

eğer imkanın varsa beklemek daha mantıklı şu durumda...

Vectra yı alsam da üzülmücem ama. çünkü kendi aracımın üzerine yaklaşık 3000-3500 gibi bişey ödücem. Bunun yanında vectranın satışını alma derdim yok. Kayınvalidemin üzerine. Avantajları var yani. Bakalım birkaç güne kadar şekillenicek.

Geri