Vectra (B) Cd 2.0 otomatik yorumlarınız önemli benim için

bende opel vectra 2.0 cd arıyorum statıon wagon be kardeşim bunun hiçmi 99-2000 modeli yok alayı 98 sanki ondan sonra hiç çıkmamış arkadaşın sorusuna gelince fiyat uygun temiz olduğuna inanıyorsan alabilirsin

slm arkadaş aynısını bende arıyorum benim fikrim bulursantemiz kacırma ben bulamadım daha temiz memnun kalırsan yazda bilelim bizde

ben 2 sene önce 2001 cdx i aldığımda 138 bindeydi.hala yağ gibi geçio otomatik şanzıman ama kaçakları war die muayene kağıdına yazmışlar.neresinden kaçırıyordur_?
Otomatikten iyi anlayan birine göstermek lazım. Belki önemli bir şeydir. İhmale gelmez. Malum otomatik çok narin.

aldım en kısa sürede fotoğraflarımı otomobilim köşesinde paylaşacağım

iyi günler 98-99 model otomatik sunroof lu lpg li vectra bakıyorum daha önceden 2000 model vectra comfort aracım vardı sıfır almıştım sattım ve tadı damağımda bu yüzden buluduğumda 98-99 modelinden almayı düşünüyorum. sizde 150 bin km lerde bi 2.0 vectra b hemde lpg li otomatik vites nasıldır. yüksek km li vectralarda herhangi bir sorun varmı? bir tane buldum 2.0 cd otomatik sunrooflu 155 binde lpg li 12 istiyor fiyat olarak nasıl sizce kazası yok baktım inceledim 2 parça boya o kadar içi falan da güzel şuan takıldığım tek konu 155 bin km de bir lpg li vectra bana sorun yaşatırmı ???

BEnde 96 modeli var sunroof yok 2003 te alacak karşılıgı ankaradan doktordan aldım 2005 e kadar garaj brandanın altında yatıyordu daydı bindim arabayı sattım opel haliyle beklediğin ötürü lastikler mahfolmuş lastik taktırdım detaylı bakım ve temizlik yaptırdım 2006 da tüp taktırdım Şimdi biniyorum seneye satıp passat almayı düşünüyorum

Hayırlı olsun kazasız Belasız bin

aldım fakat üzerinde milanı marka sıralı sistem gaz var fulleyip ölçtüm 90 tl ile 280 km gitti yarın baktırcam bi yanlışlık olmalı bu kadar fazla yakmaması lazım diyorum yaa :

Geri