2000 Vectra 2.0 CDX vs 2000 Toyota Avensis 2.0 elegant

serkan1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet soru açık beyler bu araçlardan hangisini neden tercih ederdiniz ? birde 2000 Vectra 2.0 CDX 2. el fiyatları nedir internet fiyatları degilde piyasadaki alıcı fiyatları lazım bu konudada bilgi verireniz sevinirim

ben cdx kullanıcısıyım ve açıkcası iki aracta birbirine denk. fiyat ve temizlik yönünü değerlendirmek lazım. ben kendi aracımın ilanında nete 16.750 yazdım ve açıkçası fiyatta inmeyede niyetim yok. 16000 bence iyi bir fiyat cdx için.

ben ikisinide kullandım toyota CDX'e göre oyuncak gibi hafif bi ağırlığı yok yolda görünüş olarak kesinlikle CDX performansda ikiside eş gibi.. ama toyotaya opel konforda boy boy fark atıyor :D

cevaplar için tşk ederim arkadaşlar... peki sorunsuzluk açısından degerlindirirsek sonuc nasıl olur ..biz 1999 dan beri toyota kullanıcısıyız yagını suyunu koyup devam ediyor toyotanın araçları bu konuda opel nasıl ? birde vergisi ne kadar 2000 cdx lerin ?

510 lira vergisi var. yağını suyunu zamanında koyarsan opelde sorun vermez.

Son düzenleme:
cevaplar için tşk ederim arkadaşlar... peki sorunsuzluk açısından degerlindirirsek sonuc nasıl olur ..biz 1999 dan beri toyota kullanıcısıyız yagını suyunu koyup devam ediyor toyotanın araçları bu konuda opel nasıl ? birde vergisi ne kadar 2000 cdx lerin ?

opel nazlı arabadır üzersen hemencik ağlar :D ama üstüne titrersen oda seni güldürür..

otomatik vites olanlar yılda 788 lira düz vitesler 510 lira

yağ su koy yürü ama aradada ne diyor sana bi dinle ayda bi uğra şöyle baktır heryanına.. toyotadan kat kat iyi arabadır.. düşük km li ve özellikle 2001 almaya özen gösterin..

:) yavv kafam bu ayki ödemeye gitti. evet düz vitesler 510 lira :D

cevaplar için cok saolun ilk kez bi otomobil forumunda bu kadar hızlı cevap geldigini gördüm :) peki 2000-2001 1.6 comfort lar nasıl 2.0 cdx lerin vergisi beni biraz korkuttu ...bu 1.6 comfortlar neredeyse 2.0 cdx le aynı para gerçi internet fiyatları aldatıcı oluyor ama fiyatlar üç aşşa beş yukarı aynıdır ..yani şöle söleyim kazası degişeni olmuyan temiz 2000 2.0 cdx ve 2000 1.6 comfort ları binici birisi kaça alır ?

ben yeni aldım 18.800 e biniciyim kendim şahsen :D

85.000 de hatasız lpg li kız gibi :)

ben yeni aldım 18.800 e biniciyim kendim şahsen :D

85.000 de hatasız lpg li kız gibi :)

off bunu duydugum kötü oldu :D ben 17-16 arası buluruz saglam bişey diye hevesleniyordum :sorry:

Geri