2000 Vectra 2.0 CDX vs 2000 Toyota Avensis 2.0 elegant

hayır kanka alakası yok

şimdi devlet senden araç kasko bedelinin %5 inden fazla vergi alamıyor

cdx 2.0 16v MT kasko bedeli : 15.700 lira yani 15.700*0.05 = 785lira

vergi ise 788 TL > 785 TL olduğuna göre 3 lirayla sıyırıp hemen bir alt motor seçeneğinin parasını yatırıyoruz yani 510 TL :D

cdx 2.0 16v AT kasko bedeli : 15.850TL idi yanlış hatırlamıyorsam yani
15.850*0.05= 792,5 TL yapıyor

788TL < 792.5 TL olduğundan ödenecek vergi tutarıda 788 TL oluyor :cool:

yani arada 788-510 = 278 TL lik bir fark varki hiçde az değil ;)

hımmm kötüymüş bu durum aklıma gelmemişti sağol aydınlattın beni kanka :D

Ben Vectra B kasaların hastasıyım, kullandımda ama şu durumda Avensis alırdım. Sorunsuzluk açısından kim ne derse dersin Toyota. Ama Vectra'nın kasa dayanıklılığını ve sağlamlığını vermez buda aklınızda olsun.

Son düzenleme:
arkadaşlar 2000 1.6 comfort aldık makyajlı kasa .....ön konsoldan ses geliyor bütün hevesim kaçtı arabaya karşı inşallah büyük bir problem yoktur

arkadaşlar 2000 1.6 comfort aldık makyajlı kasa .....ön konsoldan ses geliyor bütün hevesim kaçtı arabaya karşı inşallah büyük bir problem yoktur

Canınızı hiç sıkmayın ileride daha başka sesler de duyacaksınız,biz alıştık zamanla sizde alışırsınız.:D Bu arada hayırlı olsun.Mevlam kazasız belasız kullanmayı nasib etsin.

Canınızı hiç sıkmayın ileride daha başka sesler de duyacaksınız,biz alıştık zamanla sizde alışırsınız.:D Bu arada hayırlı olsun.Mevlam kazasız belasız kullanmayı nasib etsin.

amin tşk ederim..bizde alışmaya başladık yavaş yavaş ilk gün arabayı yakacaktım az daha :D

ön konsoldakı ses gün geçtikçe size melodı gıbı gelecektır...:D hayırlı olsun kazasız belasız kullanın...

Geri