2001 Astra 1.4 GL NB

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Shann
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bütçeme uygun güzel bir araba almak istedim. Tam bana göre olduğunu düşündüğüm bir araba buldum. 2001 Model Astra 1.4 GL NB, 75000 kilometrede, sıralı sistem tüpü yeni takılmış. Sol arka kapısının sacı değişmiş. fiyat olarak 15.500 istiyorlar.

Almaya karar verdim ama aracın özelliklerini tam olarak bilmiyorum. Bana araç hakkında görüş ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Bana göre fiyat olarak fena deil,çünkü km bi kere az sayılır o yaştaki araç için...

Arkadaşlar yarın arabayı almaya gideceğim. Lütfen bir görüş belirtin... Vazgeçeyim mi alayım mı :(

kacırma

Egr sorunu olabilir (boşta stop etme) almadan bütün dertlerini öğren!

1,4 alınmas

Alacağım şahıs muayyer olduğunu söylüyor ama ben yine de opel servisinden bir expertiz çıkarttıracağım.

1.6 lar için bu fiyatın neredeyse 3 bin lira fazlasını istiyorlar o da bütçemi aşıyor. onun için 1.4 tercih ettim. sevisi bu araçlar 90 beygir çekiş ve yakıtta bir problem olmaz diyorlar siz de görüş bildirirseniz sevinirim...

Servisin dediği 1.4 90 beygir 1.6 100 beygir. Arada o kadar fiyat farkı yaratacak bişey göremedim ben. Eğer kullanmış arkadaşlar bilgi verirlerse süper olur.

1.4, basınca 1.6 dan fazla yakıyor. kasaya küçük geliyor. tabi 1.4'cüler şimdi gelip bana taş atmasın :D
+1967 astra g alcan demi astra g de 1,6 bile bazen ağırlasıyo 1,4 hantal kalır zaten classic astra f 1,4 se hiç alınmaz

Geri