2001 cdx mi 2004 megane II dinamik mi hangisini almalı

opel abicim ya 2000cdx dediğiniz araç merso gibi araba yola oturur dur dedinmi durur git dedinmi gider içeri çıt ses almaz!

almanla fııııransızı kıyaslamaya değmez bence!.

ben 2 litre CDX kullanıyorum. dediklerin doğru yola bi oturuyor bi daha kalkmıyor. bunun yanında benzin bidonu tasıman gerekiyor yedek olarak sonraaaa megane göre işçiliği ve malzemesi pahalı, vergiside pahalı daha sayalımmı? bence gerek yok.

senın araban ayarsız yada problemlı uzun yolda cok az yakıtları 2.0 cdx b2 vectranın..yedek parcasıda gayet ucuz ve bol gıt alman alma ıspanyol yada ıtalyan al sahın le aynı para hatta cıkma bıle satanlar var:)ermenıcı fransızları sakın anmayın burda

senın araban ayarsız yada problemlı uzun yolda cok az yakıtları 2.0 cdx b2 vectranın..yedek parcasıda gayet ucuz ve bol gıt alman alma ıspanyol yada ıtalyan al sahın le aynı para hatta cıkma bıle satanlar var:)ermenıcı fransızları sakın anmayın burda

ayarsız yada problemlimi. sen hiç b2 ye binmedin galiba. uzun yolda 100km de 6 lt renin altına inen ben daha görmedim. gerçi doğru siz daha iyi bilirsiniz biz ne anlarız ki arabadan motordan... yedek parcası ucuz demişsin bir daha soruyum eminmisin. madem ucuz diyorsun b2 lerin sadece ön tampon fiyatını söyle bakayım bana bi sen. ucuzmu değilmi anlarız şimdi.

Allah kaza bela vermesin güle güle kullan inşallah.sen iyi seçim yaptın.boşver gerisi hikaye

eyvallah burak yaptığım seçimin iyi olduğunu bende aldıktan ve KULLANDIKTAN sonra anladım :)

burası opel sitesi.doğal tabiki megane ve bunun gibi araçların pek sevilmemesi doğal.sen sevdiysen mesele yok.kim ne derse desin.benim arabam bana göre kral,herhangi birinin arabasıda ona göre kral.konfor,güvenlik hepsi meganeda

Geri