2001 model Vectra B Cdx alınır mı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yahya
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Seri kalkislarda cok ise yariyo tc iptali yoksa arabayi hantallastiriyo benim cok hosuma giden bir sistem

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bugün arabanın ekspertizi yapıldı. Sonuç;

Değişenler
Sağ ön çamurluk
Sağ ön kapı

Boyalı parçalar
Sağ ön çamurluk
Sağ ön kapı
Sağ arka kapı
Sağ arka çamurluk
Sol arka çamurluk ağzı
Ön tampon
Arka tampon

MOTOR ŞANZIMAN

Motorda ve şanzımanda yağ kaçakları var

Genleşme kabından su atmış. Usta daha önce hararet görmüş dedi

Motor ve şanzıman kulaklarından ses geliyor

Motor kısmındaki rulmanlardan ses geliyor

Arka taraftan ses geliyor lastikler 2007 yılı onun için olma ihtimali var dediler. Poryeler de sorun yok gibi ama emin olamadılar.

İlk kalkıştaki sesi onlarda tespit ettiler kulaklar değişince geçmezse şanzımandandır dediler.

Sizce ne yapılmalı ?

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 21:41 ----------

Buda satıcının ekspertizi :-)

Bi parça boya var abi başkada bişey yok.

Bence sizcesi falan kalmamış, arkanıza bakmadan uzaklaşın yanından :)

Ekspertiz ücretini kim verdi hocam?
Böyle satıcılardan Allah uzak etsin ya, bu ne abi bir parça boya var denen arabada 2 parça değişen 7 parça boya çıkıyor, yuh be abi yuh...

Ekspertiz ücretini kim verdi hocam?
Böyle satıcılardan Allah uzak etsin ya, bu ne abi bir parça boya var denen arabada 2 parça değişen 7 parça boya çıkıyor, yuh be abi yuh...

Kendisi yoktu ücretide benden gitti. normal bir ustaya gösterecektim sonra karar değiştirip detaylı bir kontrol yaptırdım sonrasında çıkan sonuçlar böyle ben bile inanamadım sonuçlara

Son düzenleme:
Kendisi yoktu ücretide benden gitti. normal bir ustaya gösterecektim sonra karar değiştirip detaylı bir kontrol yaptırdım sonrasında çıkan sonuçlar böyle ben bile inanamadım sonuçlara

Araç bence piyasasına göre ucuzdu, sonradan baktım biraz... Ucuz etin yahnisi her zaman böyle zaten... Ucuza aldım diye sevinen adamlar ya sanayiden çıkamıyor ya araçta bisürü değişen boya çıkıyor...

Allah YALANCI satıcılardan uzak eylesin... Neticede bir avuç balata civata yani ne gerek var yalana dolana... İnşallah kendi aracımı ilana koyduğumda tek kelime yalan dolan yazmayacağım, Allah'ta dürüst insanlar çıkarsın karşıma...

Ekspertiz ücretinin sizden gitmesi kötü olmuş, adama 2 çift laf etmediniz mi? Ben 1 parça boya var diyen adama, ekspertiz ücretini ödedikten sonra dönüp o sinirle bi kafa atardım galiba bilemiyorum...

Araç bence piyasasına göre ucuzdu, sonradan baktım biraz... Ucuz etin yahnisi her zaman böyle zaten... Ucuza aldım diye sevinen adamlar ya sanayiden çıkamıyor ya araçta bisürü değişen boya çıkıyor...

Allah YALANCI satıcılardan uzak eylesin... Neticede bir avuç balata civata yani ne gerek var yalana dolana... İnşallah kendi aracımı ilana koyduğumda tek kelime yalan dolan yazmayacağım, Allah'ta dürüst insanlar çıkarsın karşıma...

Ekspertiz ücretinin sizden gitmesi kötü olmuş, adama 2 çift laf etmediniz mi? Ben 1 parça boya var diyen adama, ekspertiz ücretini ödedikten sonra dönüp o sinirle bi kafa atardım galiba bilemiyorum...

Tanıdığı ile gittik ekspertize kendisi gelseydi diyecek çok şey vardı ama bildiğinden mi gelmedi diye düşündüm bi an. Arayıp konuşacaktım sonra boşver dedim kendimi tutamam şimdi bişey söylerim olay çirkinleşir o yüzden vazgeçtim.

Tanıdığı ile gittik ekspertize kendisi gelseydi diyecek çok şey vardı ama bildiğinden mi gelmedi diye düşündüm bi an. Arayıp konuşacaktım sonra boşver dedim kendimi tutamam şimdi bişey söylerim olay çirkinleşir o yüzden vazgeçtim.

Abi bütçeni biraz yükseltebilirsen forumdan memduh abimizin CDX'i var ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-gorulmeye-deger-cdx-158560218/detay/

Gözü gibi bakıyor araca Memduh abi, tavsiyedir :D

Yeni bakmaya başladım ama b kasa için çok fazla artırmayı düşünmüyorum biraz bakmaya devam ederim düzgün bişey bulamazsam c kasalara bakıcam

Abi bütçeni biraz yükseltebilirsen forumdan memduh abimizin CDX'i var ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-gorulmeye-deger-cdx-158560218/detay/

Gözü gibi bakıyor araca Memduh abi, tavsiyedir :D

saol ahmet kardeşim daha yeni gördüm mesajını teşekkür ederim. abi ben ilk mesajımdada söyledim temiz cdx istiyorsan biraz fazla verecen. yoksa samimiyetimle söylüyorum başın ağrır. ben arabaya gerçekten gözüm gibi baktım ahmet kardeşimin dediği gibi emin olun mecburiyetten satıyorum yoksa ailemde kimse istemiyo arabamı satmayı herkes biliyo neler yaptığımı. bunu modifikasyon olarak anlamayın motor ve aksamında hemen hemen herşeyini yeniledim. bakımları zamanında yapılır en ufak bir sesde ggötürürüm arabayı. bu şekilde benim gibi arabasına bakan insanlarda fiyatı ister istemez biraz yüksek tutuyolar.

Geri