2004 Vectra C Baski Balata Seti Ve Işçiliği...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mfinal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Aracım 2004 Vectra 1.6 Comford Full. Aracım 75.000 de, Baskı balata nın zamanının geldiğini fark ettim. Bu model araçlara eski kasa vectra ve Astra model araçların Baskı Setlerinin uyduğunu söylediler. Yeni Kasa vectralar, eski kasa vectra ve Astralara göre kasa olarak daha ağır Kalıyor. Bu durumda Burada bir anormallik var!!!

Yapmış olduğum araştırmalar sonucunda yeni kasa vectralara Saks Marka( Eski Vectra ve ASTRA Ları destekleyen) Baskı balata takıldığında Belli bir Km sonunda araç Kalkarken titreme yapıyor.

Orjinal Luk Marka . Baskı-Balata seti (Rulman hariç, Rulman a kolay kolay Birşey olmuyor ve usta değişmesinin gerekmediğini söyledi) Orjinal 160.00 YTL(Kdv Dahil)+ 150 Özel servis işçiliği...

Toplam= 310.00 YTL

Nasıl sizce? ;)

cberi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursada 300 e yapıyor özel servisler
selamlar

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
işçilik çok gibi geldi..ankarada 80 e de yapan var ama bizim usta 100-110 civarı istiyo ama işçiliği güzel olduğu için gidiyoruz.ama açmışken bilyeyi de değiştirmeni tavsiye ederim.sorun olduğunda 2.bi işçilik daha vereceksin neredeyse balata kadar...karar senin,kolay gelsin...

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda birkaç kez söyledim tekrarlıyayım bende o fiyata yakın bir fiyata değiştirdim fiyat gayet normal daha aşağısna yaptırabielceğin merdiven altı yerlerde yok değil ama Vectra C ye bunu yapma

mfinal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Yapabileceğim en uygun yer bu. Normalde parça baya baya ucuza geldi bana hem tanıdık, hem de alışverişimiz baya olduğu için. Vecta C den önceki zamanlarda eski model bir Şahin im vardı. Onda Şanzuman inmiş ve usta işçilik olarak üç sene evvel 70 Lira istemişti. Bence özel servis in bu fiyata yapması çok normal. Artı üç taksit ve Kdv faturaya dahil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...