2005 Astra 1.7 CDTI mi 2006 Zafira AS 1.9 CDTI mi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahkara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Mahoni yine döktürmüşsün çok teşekkürler ...

düşünmeden zafira araçda canavar gibi bi motor war ben vectra 1.9 dan biliyorum o motoru 320 nm/tork we 150 hp uçar bu makine ama tasarrufu çok da fazla olmaz ....

mdellal' Alıntı:
Mahoni yine döktürmüşsün çok teşekkürler ...

yok abi ne yaptım kii :o :o :o :o

bende 2006 zafira var 1.6 benzinli şiddetle tavsiye ederim.dizele gerek yok 10 milyar civarı fark ediyo.uzun yolda 3500 devirde 170 yaptı dahada giderdi.araçda doluydu(yaklaşık 2 ton)artık düşün yani...
opelzafirahe8.jpg

hacim ve ferahlık istiyosan zafire. ayrıca güç olarak da hiç fena değil.

wolfside2001lk5.gif

Bende opel astra cdti var ama kesinlikle zafira derim(bence 2sinin karşılaştırılması yanlış çünkü farklı kategorideler)

Zafirayla, megane scenic, corolla verso, focus c-max veya volkswagen golf plus'ı karşılaştırabilirdin ama ben yinede zafira derdim

kenangocmen88' Alıntı:
bende 2006 zafira var 1.6 benzinli şiddetle tavsiye ederim.dizele gerek yok 10 milyar civarı fark ediyo.uzun yolda 3500 devirde 170 yaptı dahada giderdi.araçda doluydu(yaklaşık 2 ton)artık düşün yani...
opelzafirahe8.jpg
kardeş 2 ton yükü sen o arabaya koy ben astrayı verecem

bence zafira... yeni kasası çok güzel,ayrıca konforlu ve 1.9 cdti teknolojisi bu arabayı kullanmayı inanılmaz zevkli hale getirir... ama az yaksın diosan astra sw yakıt olarak daha cimridir ve fiyat olarakta daha ucuzdur...

zafira

zafira

rakkas_dream' Alıntı:
kardeş 2 ton yükü sen o arabaya koy ben astrayı verecem

yaklaşık iki tondur toplam ağırlığı araba ztn net 1430 kilo.5kişi olursa 400-450kilo gelir(e ztn 1880kg geldi bile)bi de bagaj doldurulursa tamamdır yane...

Geri