2006 Astra Classic Soft Modifiye

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
orjinalleri söküp yerini biraz genişlettikden sonra vibe ın 200 WT lık tweterları cuk oturdu.maliyeti 100-120 arası falandı...

bugün cruse control taktırdım.kesinlikle tavsiye ederim...

Nerde taktırdın kaça maloldu.biraz açıklayıcı bilgi verebilir misin?

Son düzenleme:
kazasız belasız cezasız kullanman dileğiyle.konsol kaplaması yaptırmak isteyen arkadaşlar için şunu söyleyim ; garantili konsol kaplaması yapan yerlere yaptır ve iyi bir kaplama yaptır ömrü uzun olur.

saygılar, :)

abi bugun bu arabayı salihlidee gördüm yaaa:):):):) uzaktan görüncee pırıltılar gözümü aldıı hemen plakaya gitti gözümm baktım kiii gerçkten o astra:) rüyada gibiydim:):) ama o astraydı:):)cufff diye bi ses geldi sonra göremedim

Çok güzel olmus bence bende bole bı astra ıstıorum tek kapı olanlarından :Dbeyaz weya sıyah cok sahane

abi bugun bu arabayı salihlidee gördüm yaaa:):):):) uzaktan görüncee pırıltılar gözümü aldıı hemen plakaya gitti gözümm baktım kiii gerçkten o astra:) rüyada gibiydim:):) ama o astraydı:):)cufff diye bi ses geldi sonra göremedim

bende senin makinayı gördüm, siyah enjoydu yanlış hatırlamıyorsam..Halen opelim net stıcerler olmadığı için birbirimizi tanıyamıyoruz..

Kardeşim araban kullandığın parçalar itibariyle şık olmuş yanlız bütünyle beyaza boyaman abes geldi bana en azından panjurun siyah kalmalıydı.Çok ambülansvari olmuş böle.Bence bi logosuz siyah panjur tak bir de öyle bak arabana havası deişir emin ol...Jant alacaksan eğer offsetli ve içi siyah çerçevesi krom olanlardan tercih et.Siyah-Beyaz herşeye yakışır:)

Geri