2006 Astra Classic Soft Modifiye

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:rulet2: :rulet2: :rulet2: :rulet2: :hıh: :hıh:
Kardeşim araban kullandığın parçalar itibariyle şık olmuş yanlız bütünyle beyaza boyaman abes geldi bana en azından panjurun siyah kalmalıydı.Çok ambülansvari olmuş böle.Bence bi logosuz siyah panjur tak bir de öyle bak arabana havası deişir emin ol...Jant alacaksan eğer offsetli ve içi siyah çerçevesi krom olanlardan tercih et.Siyah-Beyaz herşeye yakışır:)
:hıh: :hıh: :hıh: :tomato: :tomato: :( :( :( :( :( :( :(

evet yaa opelim.net e özgü birşey olmalı artık.... sticer falan birbirimizin araçlarını tanımalıyız..

Olumlu olumsuz her türlü yoruma varız.Böyle olacakki daha iyilerini yapalım..

Kardeşim araban kullandığın parçalar itibariyle şık olmuş yanlız bütünyle beyaza boyaman abes geldi bana en azından panjurun siyah kalmalıydı.Çok ambülansvari olmuş böle.Bence bi logosuz siyah panjur tak bir de öyle bak arabana havası deişir emin ol...Jant alacaksan eğer offsetli ve içi siyah çerçevesi krom olanlardan tercih et.Siyah-Beyaz herşeye yakışır:)

farklı olanı yapmaya çalıştım.panjur olayına gelince ise halen yana döne opc panjur arıyorum...

farklı olanı yapmaya çalıştım.panjur olayına gelince ise halen yana döne opc panjur arıyorum...

Geçenlerde Steinmetz panjur satıyodu biri sanırım ,duruyorsa onu kaçırma derim.Bu arada yorumlarda yıkıcı deil yapıcı olmaya çalışıyorum umarım yanlış anlaşılan bi mevzu yoktur.:) :confused:

kazasız belasız

Cümlemize...kazasız belasız kullanmak nasip etsin..

Geri