2007 opel zafira enjoy lpg de ne kadar yakıyor

sarizeybek1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2007 model 1.6 opel zafira aldım.şehirler arası 30 kuruş şehir içi 50 kuruş benzin yaktı.benzinin litresi 4.05 tl. Tüp taktırırsam şehir içi ve şehir dışında tüketim ne kadar olur.Tüpe uyumlu mudur bilginizi paylaşırsanız sevinirim.Bir de tüpün tankını yedek lastiğin oraya koyacaklarını söylediler bir tehlikesi var mı?

arkadaş hayırlı olsun öncelikle ben 1 yıl önce zafira 1.8 otm.aldım benzinde çok yakıyor ama lpg şiddetle tavsiye ederim ortalama 240 civarı yakıyor günlük 100 km yol gidiyorum

lpg markası olarak ben lovato taktırdım şaşmazda ama usta çok önemli adamlar işi bitince tanımıyor 1500 12 taksit

....

eko tek sıralı lpg sistemi taktırmayı düşünüyordum usta brc olması lazım diğerilerinde sıkıntı yaşarsın diyor koruma tank sistemiyle beraber 1.800 diyor.Değer mi bilmem

...

arkadaş hayırlı olsun öncelikle ben 1 yıl önce zafira 1.8 otm.aldım benzinde çok yakıyor ama lpg şiddetle tavsiye ederim ortalama 240 civarı yakıyor günlük 100 km yol gidiyorum
tsk ederim.o halde siz ank içinde 25 tl ile 100 kim yol yapıyorsunuz gayet güzel.bir de usta enjoylar farklı dedi.sizin ki enjoy mu?

selamlar
araçlarımız aynı,

Ben landirenzo blue kit marka lpg taktırdım.Opel servisleri de bu markayı takıyor ama ben Ankaradaki Türkiye distribütörü olgun lpg ye taktırdım.

geçen yaz takıldı,ilk hafta kalkışta hafif bi tekleme oldu,gittim gaz ayarı yapıldı düzeldi.Çekişinde değişme olmadı.En ufak bi şikayetim yok.

şehir içinde 41 litre ile 450 km yapıyorum,şu anki lpg fiyatlarıyla yaklaşık 20 krş yakıyor.

uzun yolda da 110 120 ile kullandım,4 kişi + bagaj da vardı hemen hemen aynı yaktı.

tavsiye ederim.
1550 10 taksit.

Bu arada aracınız hayırlı olsun.
aşağıda profilimdeki linke tıklayarak zafiracılara ulaşabilirsiniz,diğer konularda da.
saygılar

Son düzenleme:
kardeş teşekkürler ben de bugün brc taktırdım 1.800tl ye. ne kadar yaktığını burdan paylaşırım.yoksa benzine direnemedik

teşekkür ederim çok sağolun

Geri