2012 CORSA Body kit yaptirsam mi?

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 corsa body kıt

EVEET dusun dusun BODY KIT Montajladii..

img3691ei.jpg

img3692ju.jpg

img3693pa.jpg

img3694d.jpg

img3697v.jpg

img3698hq.jpg

Son düzenleme:

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aracın hayırlı olsun,alalı fazla olmamış daha bir hayırlı olsunu hak ediyor. :D Body kit yapmaya gelince,şahsi fikrim az daha kullan,en azından bu kışı atlatıver derim.Bahar da başlasan,yaza kadar yavaş yavaş süper bir araç hazırlarsın ve yeni görünümle yaza merhaba dersin.Güzelim Body kit vs parçalar bu kıştan nasibini almasın.
Ön tamponun yere yakınlığına gelince,seçecek olduğun body kit ve alçaltma yapacaksan,tercihlerine göre değişir.O mazgallara ben de sinir oluyorum,bir de yokuş aşağı iniyorsan ve sona geldiğinde fren de yaptın mı tamamdır.Alçaltılmamış arabanın dahi karlığı falan sürtebiliyor yere. :)

pentagram_zafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.antu.com
Haziranda aldigim zaman biraz kullanayim body kit yaptiririm diyordum ve eh artik biraz kullandim..FAKAT on tampon yere cok yakin olacak gibi geliyor ve kararsiz kaliyorum..arka ve yanlar problem olmaz bence ama on kasis olmasada dik yokusa gecis veya bitiminden yola gecerken..ozellikle su mazgallarin fln yola gore daha cukurda olmasindan falan dusunduruyor... kisa zamanda fikirlerinizi ve yardimlarinizi bekliyorum...

hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.

bende 2012 model aldım.biraz kullandım ve body kit yaptırdım.

evet dediğin gibi yokuşlarda, mağaza giriş çıkışlarında sürtme ihtimali oluyor.ama bunu biraz yanlama ile halledebiliyorsun.

bence yaptır.arabaya görsellik katıyor.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=86660

buradaki benim aracım.

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aracın hayırlı olsun,alalı fazla olmamış daha bir hayırlı olsunu hak ediyor. :D Body kit yapmaya gelince,şahsi fikrim az daha kullan,en azından bu kışı atlatıver derim.Bahar da başlasan,yaza kadar yavaş yavaş süper bir araç hazırlarsın ve yeni görünümle yaza merhaba dersin.Güzelim Body kit vs parçalar bu kıştan nasibini almasın.
Ön tamponun yere yakınlığına gelince,seçecek olduğun body kit ve alçaltma yapacaksan,tercihlerine göre değişir.O mazgallara ben de sinir oluyorum,bir de yokuş aşağı iniyorsan ve sona geldiğinde fren de yaptın mı tamamdır.Alçaltılmamış arabanın dahi karlığı falan sürtebiliyor yere. :)

Tesekkerler sagoulun.. alcaltma yok aracimda dusunmuyorumda.. fakat biraz rahat kullaniyorum cok takilmak istemiyorum ah tumsek yan gec yokus assagi yavas yavas fln.. insan sohbet fln ederken dalip gidiyor bazen..cok dikkat etsen zaten bisey olmasi imkansiz :) kisin neden sorun olur ki onu dusundum?

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.

bende 2012 model aldım.biraz kullandım ve body kit yaptırdım.

evet dediğin gibi yokuşlarda, mağaza giriş çıkışlarında sürtme ihtimali oluyor.ama bunu biraz yanlama ile halledebiliyorsun.

bence yaptır.arabaya görsellik katıyor.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=86660

buradaki benim aracım.

Tesekkurler sagulun.. sizinde araciin hayirlisi kazasiz belasiz gule gule kullanin :) Masallah araciniz guzel gorunuyor..

Goruntu olarak evet arabanin havasini gercekten degistiriyor..simdiki kullanim sekliyle cok farketmesin istiyorum yani dogal olarak :) sizde hicret spoilerda yaptirmissiniz galiba bende bgn gorustum carsambaya takarim dedi ama ben karar veremedim..

Aracim siyah renk, Kirmizidaki kadar kendini gosterecek mi acaba body kit? birde onu dusundum simdi :)

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kışın sorun olur diye dememiştim.Sen body kit diyince ben kapsamlı bir modifiye yapacağını düşündüm ama anladığım kadarıyla sadece tamponlara tampon eki ekleyip,yanlara marşpiyel takacaksın. ;) Tamponlar falan komple değişecekse arabanı biraz daha kullanıp bahar da yepyeni bir yüzle ortaya çıkarsan güzel olur diye düşünmüştüm.Hem bu kışın çaurundan falan nasip almazdı. :) Şahsi fikir sadece.Yoksa kışın bir sorun falan olmaz.Gönül rahatlığıyla yaptırabilirsin aklındakileri. :cool:

Son düzenleme:

pentagram_zafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.antu.com
Tesekkurler sagulun.. sizinde araciin hayirlisi kazasiz belasiz gule gule kullanin :) Masallah araciniz guzel gorunuyor..

Goruntu olarak evet arabanin havasini gercekten degistiriyor..simdiki kullanim sekliyle cok farketmesin istiyorum yani dogal olarak :) sizde hicret spoilerda yaptirmissiniz galiba bende bgn gorustum carsambaya takarim dedi ama ben karar veremedim..

Aracim siyah renk, Kirmizidaki kadar kendini gosterecek mi acaba body kit? birde onu dusundum simdi :)

evet Hicret' e yaptırdım.

bence yaptır.doğruya doğru siyahta aşırı belli olmaz ama aracına kesinlikle fark katar.

işçiliğine de güven.yarım saat içinde işini temiz şekilde yapar.

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmm tesekkrler..Bu body kitlerin geri donusu yok dimi :) taktinmi cikaramiyorsun yani hic.. izler falan kalir herelde..

pentagram_zafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.antu.com
Hmm tesekkrler..Bu body kitlerin geri donusu yok dimi :) taktinmi cikaramiyorsun yani hic.. izler falan kalir herelde..

titiz işçilikle çıkar.tabii ki izler kalır ama o izleri yok etmek de çok zor değil.ama yaptırdıktan sonra sökme isteği hissetmezsin.

araba modsuz corsalardan daha farklı gözükecek.

ayrıca imkanın var ise, OPC sinyal çerçevesi de al. agresiflik katıyor araca.

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
417005_379884128759133_2119242958_n.jpg

Bu hali ile (yerden yaklaşık olarak 3 cm yükseklikte ön tampon) pek fazla problem yaşamıyorum. Sürttüğüm tek yer aracın orta kısmı oluyor,şasi yani. Ön tampona sadece vapura binerken hasar verdim onun dısında istanbulun çogu yerinde dikkat edersem sıkıntı olmuyor. Çok yavaş gidiyorum yalnız şehir içinde.

O yüzden gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz bence.