2012 CORSA Body kit yaptirsam mi?

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
titiz işçilikle çıkar.tabii ki izler kalır ama o izleri yok etmek de çok zor değil.ama yaptırdıktan sonra sökme isteği hissetmezsin.

araba modsuz corsalardan daha farklı gözükecek.

ayrıca imkanın var ise, OPC sinyal çerçevesi de al. agresiflik katıyor araca.

Anladim.. Aynen OPC sinyal cercevesinide dusunuyorum body kit sonrasinda belki birde OPC Line armasi olabilir..

bir yerde okumustum spoyler antene carpiyor kisa anten fln takilmasi lazimmis diye.. dogrumudur?

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
417005_379884128759133_2119242958_n.jpg

Bu hali ile (yerden yaklaşık olarak 3 cm yükseklikte ön tampon) pek fazla problem yaşamıyorum. Sürttüğüm tek yer aracın orta kısmı oluyor,şasi yani. Ön tampona sadece vapura binerken hasar verdim onun dısında istanbulun çogu yerinde dikkat edersem sıkıntı olmuyor. Çok yavaş gidiyorum yalnız şehir içinde.

O yüzden gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz bence.

Tesekkuler.. Dedigim gibi sehir icinde rahat rahat kullanayim corsayi diorum ama vazdagecemiyorum kitten.. astra var o zaten ara sira on alt lastik surtuyor ama birsey olmuyor..corsa body kitle daha spor,genc,ve kisisel gorunuyor dusuncesiyle istiyorum.. gun icinde netlestirebilirsem okey vermeyi dusunuyorum..bakalim..

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarin sabah 8de montaj icin anlastik.Hayirlisi insallah...

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eveeet bu sabah yagmur camur demeden body kitimiz montajlandi.. suan yapiskanlariyla duruyor.. yagmur sonrasi yikatip fotolari eklerim artik:cool:

pentagram_zafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.antu.com
Anladim.. Aynen OPC sinyal cercevesinide dusunuyorum body kit sonrasinda belki birde OPC Line armasi olabilir..

bir yerde okumustum spoyler antene carpiyor kisa anten fln takilmasi lazimmis diye.. dogrumudur?

hayırlı olsun.yaptırmışsın. fotoları bekliyoruz merakla.

anten değiyor doğrudur.

ama sıkıntı yapmıyor.esnek olduğu için hiçbir problem olmaz.değiştireceksen de senin tercihin tabii.

pentagram_zafer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.antu.com
kardeşim body kiti beğenmedin sanırım.

fotoları eklemediğine göre =)

eklesen de sonucu görsek; diğer arkadaşlarımıza da fikir vermiş olsak iyi olmaz mı:D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun fotoları beklıyoruz hayla :) bende aynı model ve aynı renk araca sahıbım :)