2013 Opel Astra Classic 3 Essentia Manuel Şanzıman

kmgurbuzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Herkese Merhaba;
Tam 1 önce 2013 Opel Astra Classic 3 Essentia Manuel Şanzıman aldım, İzmir'de yaşıyorum. Bir aydır kullanımdan sonra aynı aracı kullanan bir arkadaş varsa lütfen bana yakıt tüketim değerlerini söyleyebilir mi? Ya benimkinde bir sorun var ya da bu araç gerçekten bahsedildiğinden çok yakıyor. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler

Bence yakıt konusunda hiç boşuna kafanızı yormayın derim opel yakar yakıyor da...

gül seven bir şahsın diken ile olan ilişkisine benzer opel kullanmak :D

tamam ben de yaktığını biliyordum ama benim değerler apollo13'e eşdeğer gibi... aynı model aynı paket kullanan birisi varsa ve şehir içi ve dışı tüketim konusunda kıyaslama yapacağım... tüpe muhtaç olmak istemiyorum :-(

Özellikle Opel sert kullanılmayı sevmeyen bir yapısı var. Yani aracı sert kullanman durumunda anında 1-2 litre anında fark eder. Bir çok forum sitesinde incelemekteyim ama harbiden opel ve hunday resmen yakıt düşmanı :D

Önce motor ne diye yazarsın artı ne yakıyor dersin,sağlıklı bir fikir yürütülür Mert Kardeşim ;)

malatya - k.maraş arası 220 km klima açık normal kullanım çeyrek depo benzin tüketti. araçlarımızın motorları aynı olduğu için bir fikir verebilir belki

malatya - k.maraş arası 220 km klima açık normal kullanım çeyrek depo benzin tüketti. araçlarımızın motorları aynı olduğu için bir fikir verebilir belki
bu hesaba göre 27 kuruş yakmış arabanız, bu gayet bir normal bir değer sanırım bu araç için, bir de araç sıfır olduğu için 5000 kmden sonra daha az yakar diyor servis, bu doğru mu yoksa geçiştirici bir cevap mıdır acaba?

Sıfır araçlar belli bir km çok yakar... her marka için de bu geçerlidir.

Geri