230.6 mı? 230.4 mü? Hangisi ve bilenlerden yardım lütfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynısının 65 fastback modelini arkadasım topladı nerdeyse 1 yıl oldu amerikadan tüm parçalarını getirdi sanjumandan motora ve içi dış dahil olmak üzere araç tamamiyle sıfırlandı maaliyeti 80 bin dolar.. İstersen yapım aşamasının fotoları var link atabilirim.

Benim aklımdada var 1969 model camaro rs ss toplamayabilmek ama arac tr de yok ..

abi süper olur valla link atarsan.bu tarz arabalar beni benden alıyo toplamak lazım bir tane mustang olmazsa zaten 2. tercihim dodge charger ama oda yok herhalde Türkiyede.topladıktan sonra haftada bir kere motorun sesi dinlesem bile yeter :D ama bu şartlarda zor böyle bir arabayı toplamak
dodgecharger1969hockenhww5.jpg

80 bin dolaramı geldi naapmış o ya 40 bn dolar civarına trde var zaten full orjinal toplanmış bebek gibi 65 68 mustangler

Fuel system2 Ze 35/40 INAT carbs
Maximum power(SAE)119.6 PS (118.0 bhp) (88 kW)@ 5400rpmSpecificoutput51.5bhp/litre
0.84 bhp/cu in

Maximum torque(SAE)178.0 Nm (131 ft·lb) (18.2 kgm)@ 3600 rpmbmep975.9 kPa (141.5 psi)Specific torque77.66 Nm/litre

İbrahim kardeş şimdiden sana kolay gelsin.
Ben 1989 da 230.6 1992 de 230.4 kullandım , hangisi dersen 230.6 tabiki...
Daha güçlü bir motora sahip ama çok yakıyor diye düşünme 230.4 den daha az yakıyor uzun yolda,şehir içi biraz fazladır ama...
Büyükşehirlerde parça sorunun olacağını sanmam hatta bir VW-Kafer
toplamaktan daha kolay parça bulabilirsin.Ama daha az para harcarsın diyemeyeceğim.ÇOK uğraşman lazım ÇOK...

gerçekçi ve maliyeti makul olacaksa on numaradır bu araba parçasıda var ben 10 yıl önce 230.4 ü ki kasaları 230.6 la aynıdır heralde yuvarlamaya çalıştım beceremedim çok dengeli sürüsü çok güzel bi araba temizini bulup orjinale uygun toplanıra 10-11 milyara harika olur

gerçekçi ve maliyeti makul olacaksa on numaradır bu araba parçasıda var ben 10 yıl önce 230.4 ü ki kasaları 230.6 la aynıdır heralde yuvarlamaya çalıştım beceremedim çok dengeli sürüsü çok güzel bi araba temizini bulup orjinale uygun toplanıra 10-11 milyara harika olur

10-11 milyar mı? arabayı fabrikadan çıkmış gibi yapmak istiyorsa, 15milyar rahat masraf çıkar...

10-11 aklımdaki fiyata gayet yakın abi!.. tabi askerlik war önümde kocaman :D asteğmen olara gidersem zaten parası çıktı demektir :)

yaa yapabilecegin şeylere konu ac
yapamazsın
o kapasiteyi göremiyorum:D:D

Geri