25.000 TL niz var ne alırsınız?

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle merhaba... forumda yeniyim.. opelde de yeniyim. o nedenle yeni konu açmayı da bilmiyorum. ben 3 gün önce 2007 vectra 1.6 comfort aldım. 36.000 de. 28.500 e. sizce nasıl bir fiyat? teşekkür ediyorum.. ayrıca araba kullandığımı vectra ile anladım..

3 aşağı 5 yukarı piyasası. temizse fiyat hakkında yorum istemeniz yersiz bence. keyfine de vardıysanız kimsenin dediğine kulak asmayın fiyat konusunda.

alınmışın kötüsü olmaz. güle güle binin

Heavenguardian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim güzel araba beğenmişsin. ben Vectra gibi hantal arabalara pek sıcak bakmam ama gayet şık duruyor. Aldıktan sonra sen bineceksin ve kesene en uygun olanı düşünmüşsündür umarım. Araba alıp da sonra aylarca borç ödemek yerine al keyfince bir araba. Mercedes BMW falan güzel arabalar tabi ama yine de biraz ekonomik düşünme taraftarıyım. Ha bu markaların parçaları pahalı diye de sıcak bakmıosan bu da yalnış Mağlum Örneğin bir Mercedes'in Baskı Balatası ile, Triger Kayışı İle, Filtresi, Bujisi, Bobini ile bir Opel'in ki aynı süre gitmiyor. Dolayısı ile aslında daha Pahalı gibi gözüken Mercedes ve BMW parçaları genele yaydığımızda daha da mantıklı olabiliyor... Neyse sen bak keyfine :D :D :D

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h lere bak derim .

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et